Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WYNIKI

+13
Drover
Wonder
Łosoś
Morison
Szymek79
Aleks
Fenistil
Sebek
Dawid
Liver
Aro
Skrzeczek
KarolStark
17 posters
Go down
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

WYNIKI - Page 3 Empty Re: WYNIKI

Pon 13 Maj - 21:34
Serdecznie gratuluję :croatia: @marjuz - "Kao" to naprawdę dobra piosenka, której słuchałem podczas konkursu ze sporą przyjemnością. Wyniki są stosunkowo dobre, chociaż :estonia: Estonia i :germany: Niemcy powinny być zdecydowanie wyżej. Ze swojej strony, bardzo dziękuję za wysokie, 10. miejsce - nie spodziewałem się tak dobrego rezultatu. Dziękuję przy tym za awans z 3. pozycji. Szeroki uśmiech Szczególne podziękowania za 10 punktów dla @Poland, @Fenistil i @Skrzeczek (tu dziękuję bardzo za 8 w półfinale Uśmiech ), równie ogromne podziękowania za 7 punktów dla @vestmann, @syguu, @Liver, @Wilk i @Yngwie (tu niesamowicie dziękuję za 12 punktów w półfinale Serce ). Przyjemnej zamiany strefami wszystkim! Szeroki uśmiech
Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 891
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI - Page 3 Empty Re: WYNIKI

Wto 14 Maj - 19:07
Wielkie gratulacje dla wszystkich, ale dla mnie winem tej edycji jest zdecydowanie :finland: Nie wiem czy jakiś song mnie tak wciągnął z tych forumowych konkursów. Win :croatia: dla mnie niby na plsu, ale wolałem ten drugi song z preselekcji. Graty dla Wondera za kolejne podium ^^

Z reszty songów to :greece: :sweden: :ireland: powinny znaleźć się wyżej.

Dzia wszystkim za 7 miejsce dla boskiej Elinki
@Fenistil @iguś  @Liver  @Łosoś @Drover @Aleks @Skrzeczek i  @Poland dzia za pokazanie gustu innym <3 lofki dla Was

Dzia też reszcie którzy wystawili ocenę od 5 w dół <3
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach