Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

AZERBEJDŻAN: Dihaj - Skeletons

+13
Drover
Skrzeczek
Łosoś
IgorBielak
mercator
Aro
iguś
DanielW
Liver
Daniell
Yngwie / admin
Alpaka
KarolStark
17 posters
Go down

Ile punktów przyznał(a)byś Azerbejdżanowi?

4 - 36%
4 - 36%
1 - 9%
0 - 0%
1 - 9%
0 - 0%
1 - 9%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
 
Wszystkich Głosów: 11
 
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1276
Płeć : Male
Wiek : 26

AZERBEJDŻAN: Dihaj - Skeletons - Page 2 Empty Re: AZERBEJDŻAN: Dihaj - Skeletons

Sob 11 Mar - 15:16
Całkiem niezły utwór z Azerbejdżanu. W jednym momencie (gdzieś na początku) słychać azerskie brzmienia i ta atmosfera trzyma mnie już przez resztę piosenki. Szwedzki pop to nie bardzo moja szklanka coli, ale nie wadzi tutaj zbytnio, więc jest ok.

Zdarzały się Azerom lepsze propozycje, jednak jak na ten rok, piosenka jest w porządku.
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

AZERBEJDŻAN: Dihaj - Skeletons - Page 2 Empty Re: AZERBEJDŻAN: Dihaj - Skeletons

Nie 12 Mar - 0:28
Propozycja z Azerbejdżanu spodobała mi się od pierwszego przesłuchania. Nie jest to może top mojego rankingu, ale muszę przyznać, że kaukaski kraj postarał się w tym roku, wysyła bowiem radiówkę, ale nie zwykłą, prostą. Ten utwór ciekawie brzmi, dużo daje także głos wokalistki. Cóż mogę więcej napisać, ciekawe jakie show zaprezentują nam w maju Azerowie.
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

AZERBEJDŻAN: Dihaj - Skeletons - Page 2 Empty Re: AZERBEJDŻAN: Dihaj - Skeletons

Nie 12 Mar - 1:34
Fajne nawet, ale i tak po Azerbejdzanie spodziewalem sie czegos lepszego. No ale jest duzo lepiej od zeszlorocznego, asluchalnego Miracle, wiec juz jest jakis progres. Szeroki uśmiech Podsumowujac troche sie rozczarowalem, ale zle nie jest. Jest poprawnie. I tylko tyle.
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

AZERBEJDŻAN: Dihaj - Skeletons - Page 2 Empty Re: AZERBEJDŻAN: Dihaj - Skeletons

Nie 12 Mar - 11:58
i stało się Azerbejdżan przezwyciężył Belgię w rankingu.. jaram się tą piosenką! oby więcej takich. Głos Dihaj zwłaszcza na początku przypomina mi Sharon den Adel z Within Temptation Serce (ciekawe czy @Naar ma takie samo wrażenie?). Finał jest raczej pewien a potem.. ja liczę na Baku 2018! Crystal Hall czeka! Szeroki uśmiech

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Alpaka
Alpaka
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 112
Płeć : Other / Decline to state

AZERBEJDŻAN: Dihaj - Skeletons - Page 2 Empty Re: AZERBEJDŻAN: Dihaj - Skeletons

Pon 13 Mar - 11:34
Ech, to nie tak miało być! Liczyłem na coś tak rewelacyjnego jak Geceler Kecir, z intymnym bitem i budującym napięcie utworem, coś w stylu kaukaskiej FKA Twigs.
Może jednak ten zwrot ku szwedopopowi wyjdzie Azerom na dobre i otworzy drzwi do sukcesu na ESC.
Życzę im jak najlepiej bo piosenka ma jednak ten klimacik, dobrą produkcję o głosie Dihaj nie wspominając.
Radek
Radek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 88
Płeć : Male
Wiek : 34
Skąd : Łódzkie

AZERBEJDŻAN: Dihaj - Skeletons - Page 2 Empty Re: AZERBEJDŻAN: Dihaj - Skeletons

Wto 14 Mar - 19:49
Azerbejdżan kolejny raz mnie nie zawiódł, mam wrażenie, że jest jednym z nielicznych krajów w Eurowizji, który co roku podchodzi do konkursu poważnie, czego efekty widać, po mimo nie długiej obecności w konkursie mają 3 miejsca na podium i myślę, że dołożą 4, a może nawet kolejna Eurowizja znów będzie w Kraju Ognia
Ode mnie 12/12 Szeroki uśmiech
avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 343
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

AZERBEJDŻAN: Dihaj - Skeletons - Page 2 Empty Re: AZERBEJDŻAN: Dihaj - Skeletons

Sro 22 Mar - 21:00
Bardzo się ciesze, że Azerbejdżan postanowił w tym roku odejść od swojego typowego, szablonowego repertuaru. Wreszcie jakiś powiew świeżości ze strony tego kaukaskiego kraju. Zwrotki stanowią najsilniejszy element kompozycji, wprowadzają słuchacza w tajemniczy, mroczny klimat. Refren mógłby być lepszy, gdyż nie do końca utrzymuje nastrój zwrotek, ale i tak jest bardzo dobrze. Po zeszłorocznej wpadce Azerzy o wiele lepiej wpasowali się w mój gust i mam nadzieję, że uda im się osiągnąć dobry rezultat w Kijowie.

10/12
Justi
Justi
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 49

AZERBEJDŻAN: Dihaj - Skeletons - Page 2 Empty Re: AZERBEJDŻAN: Dihaj - Skeletons

Sro 29 Mar - 22:51
Uwielbiam, jedna z moich faworytek. Jeżeli na żywo będzie równie dobrze to kto wie może wskoczy na fotel lidera w moim rankingu. Jedno jest pewne nie chciałabym powtórki z zeszłego roku, Samra była jedną z gorszych wokalistek  na Eurowizji.
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

AZERBEJDŻAN: Dihaj - Skeletons - Page 2 Empty Re: AZERBEJDŻAN: Dihaj - Skeletons

Sob 1 Kwi - 23:48
Dla mnie to taka piosenka, o której wiem, że jest naprawdę dobra pod względem produkcji, ale jednocześnie jakoś nie mogę się do niej przekonać. Jest dużo innych piosenek (także mniej profesjonalnych), które w ten czy inny sposób do mnie przemawiają, a ta piosenka dla mnie po prostu jest i tyle. Nic szczególnego u mnie nie wywołuje. Zwrotki jeszcze nawet mnie intrygują (choć nie chcą mi wejść do głowy), ale refren jest rozczarowujący.
Sponsored content

AZERBEJDŻAN: Dihaj - Skeletons - Page 2 Empty Re: AZERBEJDŻAN: Dihaj - Skeletons

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach