Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

ESTONIA: Koit Toome & Laura – Verona

+23
Rahei
vestmann
Insiles
Skrzeczek
Fenistil
Drover
Qweir
Defiś
KarolStark
monkeyy
Naar
mercator
iguś
Liver
Batiooo
marjuz
DanielW
Aro
Alpaka
yourraxus
Jasiek
IgorBielak
Yngwie / admin
27 posters
Go down

Ile punktów przyznał(a)byś Estonii?

4 - 20%
1 - 5%
1 - 5%
3 - 15%
3 - 15%
1 - 5%
0 - 0%
3 - 15%
0 - 0%
4 - 20%
 
Wszystkich Głosów: 20
 
monkeyy
monkeyy
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 85

ESTONIA: Koit Toome & Laura – Verona - Page 2 Empty Re: ESTONIA: Koit Toome & Laura – Verona

Nie 5 Mar - 21:48
Ale mi to pachnie tandetnym występem Rumunii w 2014. Może jest trochę mniej krzyku, za to więcej (zdecydowanie za dużo) falsetów.
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 916
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

ESTONIA: Koit Toome & Laura – Verona - Page 2 Empty Re: ESTONIA: Koit Toome & Laura – Verona

Pon 6 Mar - 11:10
W superfinale "Verona" zdobyła ponad 20000 głosów więcej niż "Spirit Animal"... Nie wiem i chyba nie chcę wiedzieć jak to się stało. 1. półfinał wygrał Ivo Linna (xd), a 2. Kerli (*).

Tu macie pełne wyniki (w zakładce "Before Eurovision") - https://en.wikipedia.org/wiki/Estonia_in_the_Eurovision_Song_Contest_2017
KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 935
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

ESTONIA: Koit Toome & Laura – Verona - Page 2 Empty Re: ESTONIA: Koit Toome & Laura – Verona

Pon 6 Mar - 13:02
Takie średnie dla mnie. Ni to mi się podoba, ni to nie podoba. Raczej będę obojętny względem niej.

5/12
avatar
Defiś
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 21
Płeć : Female
Wiek : 29

ESTONIA: Koit Toome & Laura – Verona - Page 2 Empty Re: ESTONIA: Koit Toome & Laura – Verona

Pon 6 Mar - 13:35
Stwierdziłam, że nie warto śledzić pre, bo i tak mój faworyt na pewno by przepadł Szeroki uśmiech
Włączyłam sobie wersję studyjną, przeleciała sobie, nie pokaleczyła uszu, ale też w ogólnie nie zainteresowała:) Takie "jo maj hart, jo maj sol"
Qweir
Qweir
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 26
Płeć : Male

ESTONIA: Koit Toome & Laura – Verona - Page 2 Empty Re: ESTONIA: Koit Toome & Laura – Verona

Wto 7 Mar - 22:56
Młody Koit Toome Szeroki uśmiech
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1276
Płeć : Male
Wiek : 26

ESTONIA: Koit Toome & Laura – Verona - Page 2 Empty Re: ESTONIA: Koit Toome & Laura – Verona

Wto 7 Mar - 23:19
Jak dla mnie, miał wtedy znacznie lepszy utwór niż teraz Szeroki uśmiech Spokojny, niezbyt oklepany. Miejsce zajął jednak średnie.
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

ESTONIA: Koit Toome & Laura – Verona - Page 2 Empty Re: ESTONIA: Koit Toome & Laura – Verona

Wto 7 Mar - 23:21
I co Koit, da się jechać na Eurowizję z czymś dobrym? Oczywiście, że się da. Przez to jeszcze bardziej zniechęcę się do tego paździerza aka Verony (o ile to możliwe)
avatar
Gość
Gość

ESTONIA: Koit Toome & Laura – Verona - Page 2 Empty Re: ESTONIA: Koit Toome & Laura – Verona

Sro 8 Mar - 22:06
Z Estońskich preselekcji posłuchałem piosenek od Kerli i Eliny, ta druga mnie nie przekonała a w przypadku Kerli jest lepiej ale i tak nie przebiła "Fatal Heart".
Verona jest całkiem przyzwoitą propozycją z ładnym zgraniem przez ten duet ale pod koniec już się męczyłem, miałem ochotę przerwać to ale jakoś się zmusiłem, mimo, że końcówka była taka sama, ogólnie ładnie ale nie świetnie..póki co 6 ale zmiana bardzo możliwa.
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 916
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

ESTONIA: Koit Toome & Laura – Verona - Page 2 Empty Re: ESTONIA: Koit Toome & Laura – Verona

Sro 8 Mar - 22:12
Matko Bosko, "Verona" tak mi się wkręciła, że nucę cały dzień. *-* Podwyższam do 10/12, choć wciąż uważam, że Kerli byłaby lepszym wyborem.
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

ESTONIA: Koit Toome & Laura – Verona - Page 2 Empty Re: ESTONIA: Koit Toome & Laura – Verona

Sro 8 Mar - 22:17
Swietna piosenka. Milion razy lepsza od beznadziejnej Kerli, bardzo ciesze sie z ich (zasluzonej) wygranej. Szeroki uśmiech Bardzo szybko wpada w ucho, wokale i tekst rowniez ciekawe. Z czyms mi sie kojarzy ten utwor, ale nie wiem z czym...
Qweir
Qweir
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 26
Płeć : Male

ESTONIA: Koit Toome & Laura – Verona - Page 2 Empty Re: ESTONIA: Koit Toome & Laura – Verona

Sob 11 Mar - 3:46
Mi jak tego słucham to kojarzy się z Modern Talking Szeroki uśmiech
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1872
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

ESTONIA: Koit Toome & Laura – Verona - Page 2 Empty Re: ESTONIA: Koit Toome & Laura – Verona

Nie 12 Mar - 9:01
Choć Elina i Kerli miały lepsze piosenki, to ostatecznie z Verony też jestem zadowolony. To całe oooooooo w refrenie bardzo łatwo wchodzi do głowy - mnie tu od razu nachodzą skojarzenia z naszym Michałem Szpakiem. Uśmiech Piosenka może nie jest najwyższych lotów, ale ostatnio mi się wkręciła i tworzy przyjemną całość.
Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 600
Płeć : Male
Wiek : 26

ESTONIA: Koit Toome & Laura – Verona - Page 2 Empty Re: ESTONIA: Koit Toome & Laura – Verona

Pon 13 Mar - 17:57
Nie najgorszy utwór z Estonii. Początkowo mi się nie podobał, bo wydawał mi się być bardzo zwyczajny. Brzmi dosyć fajnie, ale nie widzę w nim jakiejś większej wartości muzycznej. Można było się bardziej postarać.
6/12
Insiles
Insiles
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 107
Płeć : Male
Skąd : Częstochowa

ESTONIA: Koit Toome & Laura – Verona - Page 2 Empty Re: ESTONIA: Koit Toome & Laura – Verona

Sob 18 Mar - 22:55
Modern Talking dla biednych Szeroki uśmiech
A tak na poważnie niby fajnie się słucha ale dla mnie jest taka sobie :v
avatar
vestmann
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 343
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Rzeszów/Nowy Sącz

ESTONIA: Koit Toome & Laura – Verona - Page 2 Empty Re: ESTONIA: Koit Toome & Laura – Verona

Czw 23 Mar - 23:14
Nie rozumiem wyboru Estończyków. Mieli w stawce tyle ciekawych propozycji (Ariadne, Angeelia, Antsud Kerli czy Ivo Linna) a wybrali akurat ten duet... Lubię piosenki utrzymane w stylistyce retro, ale tutaj nic do siebie nie pasuje. Według mnie przynajmniej. Słuchając "Verony" czuję się jakbym słyszałem zeszłoroczne "Supersonic" Laury z dopisanymi kwestiami dla Koita... Jeszcze gdyby nie fragmenty "Aaaa..." w refrenie to mógłbym nawet nazwać ten utwór średnim, niestety ten fragment wybitnie mnie irytuje, więc niestety ogólna ocena estońskiej propozycji obniża się.

3/12
Sponsored content

ESTONIA: Koit Toome & Laura – Verona - Page 2 Empty Re: ESTONIA: Koit Toome & Laura – Verona

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach