Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

ESTONIA: Koit Toome & Laura – Verona

+23
Rahei
vestmann
Insiles
Skrzeczek
Fenistil
Drover
Qweir
Defiś
KarolStark
monkeyy
Naar
mercator
iguś
Liver
Batiooo
marjuz
DanielW
Aro
Alpaka
yourraxus
Jasiek
IgorBielak
Yngwie / admin
27 posters
Go down

Ile punktów przyznał(a)byś Estonii?

4 - 20%
1 - 5%
1 - 5%
3 - 15%
3 - 15%
1 - 5%
0 - 0%
3 - 15%
0 - 0%
4 - 20%
 
Wszystkich Głosów: 20
 
Rahei
Rahei
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 86
Płeć : Female
Wiek : 33
Skąd : Kraków

ESTONIA: Koit Toome & Laura – Verona - Page 3 Empty Re: ESTONIA: Koit Toome & Laura – Verona

Sro 29 Mar - 19:21
Insiles napisał:Modern Talking dla biednych Szeroki uśmiech

Ok :lool:

Aro napisał:Jestem szczerze zażenowany tym, co zrobili Estończycy. Mając najlepsze preselekcje w tym roku, wybierają taki gniot. Nudna, mdła piosenka, która rzeczywiście brzmi jak tania radiówka z lat '80. W dodatku wokaliści na żywo są do bólu sztuczni i irytujący. 1 punkt, nie widzę w tym wyborze żadnych pozytywów.

Zgadzam się! Totalnie irytujące "aaaaa", sztuczni wokaliści i dużo by wymieniać. Nie rozumiem co ta piosenka robi 90% w pierwszej dziesiątce topów na YT. Razem z Rumunią i Litwą zaliczam estonię do grupy Shit'n'kicz.Dostaję wścieklizny gdy tylko widzę i widzę fragment tego szajsu.
Estonio! Nawróć się i uwierz w magię swojego języka!
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

ESTONIA: Koit Toome & Laura – Verona - Page 3 Empty Re: ESTONIA: Koit Toome & Laura – Verona

Sro 29 Mar - 19:49
Chyba jestem fanem krzyku .. bo Estonia i Litwa są w moim TOP 3 Uśmiech Uwielbiam tą piosenkę i kibicowałem jej podczas Eesti Laul. Za każdym razem dostaje dreszczy podczas słuchania . Co do grupy kiczu to pierwsze miejsce zajmuje Grecja.

.....................................


ESTONIA: Koit Toome & Laura – Verona - Page 3 Laura-poldvere-laura
Justi
Justi
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 49

ESTONIA: Koit Toome & Laura – Verona - Page 3 Empty Re: ESTONIA: Koit Toome & Laura – Verona

Sro 29 Mar - 22:19
Nie potrafię znaleźć żadnych pozytywów odnośnie tej piosenki. Nie dość, że działa na mnie drażniąco to jeszcze wokaliści są strasznie irytujący. Sztuczne do bólu. W maju podczas ich występu będzie to moja przerwa na przysłowiową herbatę.
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

ESTONIA: Koit Toome & Laura – Verona - Page 3 Empty Re: ESTONIA: Koit Toome & Laura – Verona

Sro 5 Kwi - 20:49
ESTONIA: Koit Toome & Laura – Verona - Page 3 C8qaQgPXUAE5zDI


Serce Serce Serce

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2120
Wiek : 24

ESTONIA: Koit Toome & Laura – Verona - Page 3 Empty Re: ESTONIA: Koit Toome & Laura – Verona

Sro 5 Kwi - 21:03
^ O dokładnie <3



Sam początek filmu to idealne podsumowanie całokształtu (zarówno piosenki, jak i charyzmy wokalistów <3)
avatar
iksinskyy
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 8
Skąd : Piotrków Trybunalski

ESTONIA: Koit Toome & Laura – Verona - Page 3 Empty Re: ESTONIA: Koit Toome & Laura – Verona

Sob 8 Kwi - 14:03
Qweir napisał:Mi jak tego słucham to kojarzy się z Modern Talking Szeroki uśmiech
O, to to! I właśnie dlatego uwielbiam ten utwór. Przypomina mi dzieciństwo, kiedy z wieży mama puszczała płytę Modern Talking (cały czas ją mam zresztą). Uwielbiam takie podróże w czasie, średnio mnie obchodzi o czym to jest, bo chyba tekst to kicha, Verona Melona aaaaaaaaa, ale brzmienie to niesamowicie ryje się w pamięci. Na tą piosenkę odda swój głos większość widowni koło 40-50, kiedy to przy dźwiękach Modern Talking tracili dziewictwo i zobaczycie, to będzie wysoko! A przynajmniej mam taką nadzieję. Ja to kupuję - My Number One tegorocznej strasznej edycji.
Sponsored content

ESTONIA: Koit Toome & Laura – Verona - Page 3 Empty Re: ESTONIA: Koit Toome & Laura – Verona

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach