Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down

Na ile punktów oceniasz armeńską propozycję ?

0 - 0%
1 - 11%
0 - 0%
0 - 0%
1 - 11%
0 - 0%
1 - 11%
5 - 56%
1 - 11%
0 - 0%
 
Wszystkich Głosów: 9
 
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

ARMENIA: Athena Manoukian (Chains on You) Empty ARMENIA: Athena Manoukian (Chains on You)

Sob 15 Lut - 21:15
:armenia: Armenia wybrała - zwycięzcą tegorocznego "Depi Evratesil" została grecko-ormiańska wokalistka Athena Manoukian, która będzie reprezentować swój kraj w Rotterdamie, z utworem "Chains on You".

ARMENIA: Athena Manoukian (Chains on You) 74627030_2602265989828163_881717061716279296_o-e1581271728383

:armenia: (AUDIO) :armenia:
:armenia: (LIVE) :armenia:

Athena Manoukian urodziła się w 1994 roku, w Atenach, w rodzinie ormiańskich imigrantów. Wokalistka jest znana głównie na greckiej scenie muzycznej. W 2011 roku, wydała swój pierwszy utwór "Party Like A Freak" który z ponad milionem wyświetleń, stał się hitem w Grecji. Podobne sukcesy osiągała kolejno rok później z utworem "I Surrender", oraz w roku 2014, kiedy jej piosenka "XO" osiągnęła sukces w Europie, jak i m.i.n w Ameryce czy Australii.

Athena już wcześniej próbowała się na Eurowizję dostać. W 2008 roku, wokalistka wzięła udział w greckich preselekcjach do Eurowizji Junior, w których zajęła siódme miejsce. W latach 2015 i 2016, była typowana do udziału w konkursie, po tym jak zaznaczyła chęć reprezentowania Grecji, Armenii czy Cypru. Jej chęć została spełniona w tym roku, kiedy pewnie zwyciężyła preselekcje Depi Evratesil, zdobywając 168 pkt, w tym wygrywając oba głosowania jury.

Wokalistka poinformowała o revampie utworu. Premiera w marcu.

TEKST:

I got it
You wanna take me to the party
'Cause you're naughty, huh
Well, let me tell you a kind of story

Yeah, I start it
I make it
I write it
I work it
Don't like it, I'm gonna [?]
I ain't lyin'
I'm tryin'
I'm flyin'
And I know I'm gonna make it to the top

Keepin' my diamonds on you
I'm keepin' my diamonds on you
Keepin' my diamonds on you
"I got angels by my side"
This is what I said to you
Diamonds shinin' on me
My diamonds shinin' on me
Diamonds shinin' on me
You said "I don't really care"
Can't you see I'm right here?

Boy, don't deny, my lips on fire, they're screamin'
Boy, let me breathe, you're all I need and I say
Boy, call my name, we're burnin' flame, I want you
Boy, I'm yours, only yours and of course happy

(Refren)
Chains on, chains on you
I'mma put them, boy
Chains on, chains on you
Chains on, chains on you
I'mma put them, boy
Chains on, chains on you

I'm starin' at you while sittin' next to you
I think I got it, you just started thinkin' [?]
[?]
So you're walkin' towards me and I know I should [believe?]
I will be the one that really [?], like a boss

I start it
I make it
I write it
I work it
Don't like it
I'm gonna [?]
I ain't lyin'
I'm tryin'
I'm flyin'
[?]
And I know I'm gonna make it to the top

Keepin' my diamonds on you
I'm keepin' my diamonds on you
Keepin' my diamonds on you
"I got angels by my side"
This is what I said to you
Diamonds shinin' on me
My diamonds shinin' on me
Diamonds shinin' on me
You said "I don't really care"
Can't you see I'm right here?

Boy, don't deny, my lips on fire, they're screamin'
Boy, let me breathe, you're all I need and I say
Boy, call my name, we're burnin' flame, I want you
Boy, I'm yours, only yours and of course happy

(Refren..)

I got it
You wanna take me to the party
'Cause you're naughty, huh
Well, let me tell you a kind of story

(Refren..)

Diamonds shinin' on me
My diamonds shinin' on me
Diamonds shinin' on me
You said "I don't really care"
Can't you see I'm right here?


:sarmenia: :sarmenia: :sarmenia: :sarmenia: :sarmenia:


Ostatnio zmieniony przez Łosoś dnia Pią 13 Mar - 18:39, w całości zmieniany 5 razy
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2130
Wiek : 24

ARMENIA: Athena Manoukian (Chains on You) Empty Re: ARMENIA: Athena Manoukian (Chains on You)

Sob 15 Lut - 21:17
wspl
Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 684
Płeć : Male
Wiek : 20

ARMENIA: Athena Manoukian (Chains on You) Empty Re: ARMENIA: Athena Manoukian (Chains on You)

Sob 15 Lut - 21:17
wspl 2
Morison
Morison
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 619
Płeć : Male

ARMENIA: Athena Manoukian (Chains on You) Empty Re: ARMENIA: Athena Manoukian (Chains on You)

Sob 15 Lut - 21:17
Myślę, że przedmówcy wyczerpali temat
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

ARMENIA: Athena Manoukian (Chains on You) Empty Re: ARMENIA: Athena Manoukian (Chains on You)

Nie 16 Lut - 2:32
Słaby zwycięzca, słabych pre. Utwór brzmi jak porzucone demo piosenki Beyonce, z lat 2010-2012. Nie jestem w stanie stwierdzić, do kogo ten utwór ma trafić, bo ani to nie wpada w ucho, bowiem refren jest płaski jak decha, ani nie wywołuje żadnych głębszych emocji. Z drugiej strony, patrząc na wyniki, to piosenki które zajęły 2 i 3 miejsce w pre, nie miały już żadnego potencjału, tu jeszcze jest jakaś szansa.

Czekam na revamp. Ocena 4/12, na ten moment jest to pewniak do pozostania w półfinale.
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 916
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

ARMENIA: Athena Manoukian (Chains on You) Empty Re: ARMENIA: Athena Manoukian (Chains on You)

Nie 16 Lut - 13:40
Depi Evratesil to była w tym roku istna tragedia. Chains on You to zdecydowanie jedna z najlepszych propozycji jaką mieli do wyboru Ormianie w tychże preselekcjach, jednakże nie oznacza to, iż jest to dobra piosenka.
Utwór kojarzy mi się z amerykańskimi serialami dla nastolatków, w których chamskie cheerleaderki idą przez szkolny korytarz. Skojarzenie samo to w sobie nie jest negatywne, ale Chains on You to po prostu słaba kompozycja w swojej dziedzinie, do tego momentami irytująco infantylna. Chciałbym móc powiedzieć, że chociaż refren fajnie buja, ale niestety - całość jest kompletnie płaska i nie ma tutaj za bardzo elementów, które sprawiłyby, że wczułbym się w klimat utworu. Najlepszym jego fragmentem jest według mnie partia bezpośrednio przed refrenem, jako jedyna zachowuje jakiś charakter.
Revamp jest tutaj konieczny, bo mimo wszystko ta piosenka ma szansę mieć coś w sobie.

Na ten moment 3/12.

Ciężko uwierzyć, że Armenia wysyłała na konkurs takie slaye jak chociażby Iveta, a teraz zaserwowała tak tragiczne pre. Mam wrażenie, że w zeszłym roku ormiański nadawca nastawiał się na duży sukces z propozycją Srbuk. Wyszło jak wyszło, to morale i ambicje trochę podupadły.
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1873
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

ARMENIA: Athena Manoukian (Chains on You) Empty Re: ARMENIA: Athena Manoukian (Chains on You)

Czw 20 Lut - 12:50
iguś napisał:Utwór kojarzy mi się z amerykańskimi serialami dla nastolatków, w których chamskie cheerleaderki idą przez szkolny korytarz.
To jak tak niesamowicie trafne skojarzenie... xD

Piosenka bardzo słaba i może być nieco irytująca, ale przynajmniej stara się o pewną zadziorność. Jeśli w pre rzeczywiście nie było niczego lepszego, to od biedy ujdzie (i współczuję takich pre).
Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 684
Płeć : Male
Wiek : 20

ARMENIA: Athena Manoukian (Chains on You) Empty Re: ARMENIA: Athena Manoukian (Chains on You)

Pią 21 Lut - 17:13
iguś napisał:Utwór kojarzy mi się z amerykańskimi serialami dla nastolatków, w których chamskie cheerleaderki idą przez szkolny korytarz.
Boże taaaak Serce

Armenia zaserwowała nam w tym roku okropne preselekcje, toteż ich zwycięzca nie powala. Ta piosenka jest nadzwyczajniej w świecie nudna, słuchając coraz dalej mam wrażenie, że Chains on You zmierza donikąd. W dodatku to okropne powtarzanie fraz dajmynds szajnyn on mi oraz czajs on ju jest po prostu niesamowicie irytujące. Wokalnie też jest dosyć słabo. Liczę na revamp, który doda tutaj trochę jakiejś oryginalności.

Armenia to kraj, który wystawił Ivetę i inne cudowne slaye, że wręcz nie mogę uwierzyć w ten wybór. W tamtym roku mieli genialną Srbuk a teraz się tak stoczyli. Dramat.
3/12
marjuz
marjuz
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1258
Wiek : 23

ARMENIA: Athena Manoukian (Chains on You) Empty Re: ARMENIA: Athena Manoukian (Chains on You)

Sro 26 Lut - 0:37
Utwór nie jest z gruntu zły, przynajmniej mamy tu próbę pójścia w jakimś innym kierunku, wiadomo że najczystszej jakości R&B w Armenii nie ujrzymy. Niestety piosenka ma dwie podstawowe wady - nie rozwija się i ma irytujący refren. W pewnym momencie ma się wrażenie, że słucha się zapętlony 30-sekundowy fragment. Przez to utwór się dłuży i nuży i nie da się go przesłuchać w całości. Jako że to właśnie najważniejsza część utworu jest skopana, to raczej żadnym revampem się tego nie uratuje.

2/12 bo uszu mi jednak nie gwałci
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

ARMENIA: Athena Manoukian (Chains on You) Empty Re: ARMENIA: Athena Manoukian (Chains on You)

Sro 26 Lut - 20:07
Armenia powinna wrócić ponownie do wyboru wewnętrznego. Piosenka Chains coraz bardziej mnie denerwuje. Jeżeli miałbym ją porównać do to piosenki K.Dereń, czyli mamy utwór złożony jakby z kilku znanych kawałków, bez ładu i składu. Występ Atheny z preselekcji też bardzo tani: tron, lekko roznegliżowani tancerze, korona , seksowny strój i do tego jakieś biedawizualizjace. Ja chcę jak najmniej słyszeć na eurowizji tego typu piosenek.
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1587
Płeć : Male
Wiek : 22

ARMENIA: Athena Manoukian (Chains on You) Empty Re: ARMENIA: Athena Manoukian (Chains on You)

Pią 13 Mar - 18:38
Revamp:

mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

ARMENIA: Athena Manoukian (Chains on You) Empty Re: ARMENIA: Athena Manoukian (Chains on You)

Sob 14 Mar - 8:40
W sumie udany revamp, bo trochę lepiej słucha tej piosenki.
avatar
denis
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 34
Płeć : Male

ARMENIA: Athena Manoukian (Chains on You) Empty Re: ARMENIA: Athena Manoukian (Chains on You)

Pią 1 Maj - 9:49
Bardzo nie lubię tej piosenki, revamp trochę to uratował, ale jak dla mnie dalej kiepsko. Od Armenii oczekuje jednak czegoś innego:(
Sponsored content

ARMENIA: Athena Manoukian (Chains on You) Empty Re: ARMENIA: Athena Manoukian (Chains on You)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach