Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Gra Eliminacyjna 2020

+20
Aleks
KarolStark
Fenistil
Wilk
marjuz
Aro
Jasiek
Daniell
Siwa Im
Dawid
Wonder
Łosoś
Alpaka
Szymek79
iguś
Batiooo
DanielW
vestmann
Przemek
Morison
24 posters
Go down
marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1248
Wiek : 23

teamDiodato - Gra Eliminacyjna 2020 - Page 28 Empty Re: Gra Eliminacyjna 2020

Wto 23 Cze - 23:04
Już nawet Eurowizyjne psychofanki położyły na Roxen krzyżyk i w różnych symulacjach/konkursach zajmuje zazwyczaj miejsce poza TOP 10, a wy tu wyciągacie trupa z szafy do TOP 6 kosztem 30 lepszych piosenek (mniej więcej). Reszta stawki bez zaskoczeń, cieszy że Diodatowirus dotknął tak dużą część forum.

Aleks napisał:mówią, że to ja jestem manipulatorka XDDDD

Jeżeli dla cb:

zmiana jednej piosenki w jednej rundzie w GE > kompletnie inne głosy w półfinale i finale mające istotny wpływ na układ czołówki konkursu, którego jesteś organizatorką

to graty

Dawid and Przemek lubią ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

teamDiodato - Gra Eliminacyjna 2020 - Page 28 Empty Re: Gra Eliminacyjna 2020

Wto 23 Cze - 23:16
Wonder napisał:No mega, że ktoś uratował Rumunię od dogrywki, bo mimo wcześniejszych dwóch głosowań na ten kraj, tym razem postawił na Szwajcarię Szeroki uśmiech

To nie oznacza że nie można mieć na tym samym lvl dwóch czy nawet trzech piosenek, wydaje mi się że nikt nie trzymał się konsekwentnie 3 tych samych krajów przez całą grę tylko rotował nimi i to na różnych etapach, najlepszym przykładem są Włochy które były blisko wyrżnięcia już na miejscach 17-18 więc jakim cudem dotrwały i to całkiem pewnie do finału? pewna osoba na początku też nominowała pewien kraj z "wielkiej czwórki" ale widząc że to i tak nic nie daje odpuściła na jakiś czas wiec czemu teraz jakieś wąty do mnie, tym bardziej że dogrywka dałaby jedynie to że zaatakowałby Daniell, Jasiek, Aro i Siwa Im - bo widzę że tylko na to czekali  Uśmiech czy nawet ja i Ukraina i tak by poleciała jak nic. Pragnę też dodać że gdy brakło mi 1 pkt do zwycięstwa z Grace Carter w 11 PdF jedna osoba wtedy nagle z 12 w półfinale dała mi 0 w finale pozbawiając mnie zwycięstwa, hm ciekawe... ale jakoś się nie żaliłem ani trochę na to, a wtedy edycje były znacznie skromniejsze jeśli chodzi o ilość zgłoszeń. Huh gdybym wiedział że ktoś będzie robił z tego dramę zagłosowałbym przed Jaśkiem i tak wyszłoby na to samo.

Daniell napisał:Można przecież mieć dwa kraje na podobnym miejscu w swoim rankingu Szeroki uśmiech
Jakoś nikt się nie czepia jak np. w PDF ludzie głosują zupełnie inaczej w półfinale i w finale :P
Jasiek napisał:#teamDiodato #teamRoxen Serce super wyniki!
Siwa Im dobrze mówi! Przeciwnicy Roxi będą widzieć manipulację, zwolennicy będą wspierać [aldona orłowska pozdrawia] a przecież zdanie można zmienić mając te same piosenki na podobnych miejscach.
^ ^ nie mam nic więcej do DIODAnia

Może jedynie tyle że jeśli chodzi o Pana Diodato wygrała miłość Serce 1 Spoko

Daniell, Jasiek and Siwa Im lubią ten post

Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

teamDiodato - Gra Eliminacyjna 2020 - Page 28 Empty Re: Gra Eliminacyjna 2020

Wto 23 Cze - 23:28
Dodam tylko, że jeśli ktoś ma jakiekolwiek zastrzeżenia do czyiś głosów w trakcie zabawy, niech śmiało pisze do mnie na PW.
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1865
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

teamDiodato - Gra Eliminacyjna 2020 - Page 28 Empty Re: Gra Eliminacyjna 2020

Sro 24 Cze - 0:02
Podobnie jak marjuza, mnie też dziwi obecność w tym gronie :romania: Rumunii. Tuż po wybraniu ta piosenka robiła na mnie jeszcze jakieś wrażenie, ale z czasem (i z pojawieniem się dużo lepszej :bulgaria: Bułgarii w podobnych klimatach) ekscytacja oklapła do minimum. Miałem wrażenie, że u innych było podobnie, najwyraźniej jednak się myliłem.

:bulgaria: :iceland: :lithuania: :switzerland: to były dla mnie absolutne pewniaki do finału. Dobrze, że nie było niemiłej niespodzianki.

Natomiast ostatnie miejsce w finale przyznane dla :italy: Włoch to bardzo przyjemny prztyczek w nos Diodatofobek, nawet jeśli pod koniec byłem już na granicy nominowania tej piosenki w swoich głosach.

marjuz lubi ten post

KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 930
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

teamDiodato - Gra Eliminacyjna 2020 - Page 28 Empty Re: Gra Eliminacyjna 2020

Sro 24 Cze - 0:28
to tylko MUZYKA, nie nauka scisla

Daniell, KarolStark, marjuz and Jasiek lubią ten post

Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

teamDiodato - Gra Eliminacyjna 2020 - Page 28 Empty Re: Gra Eliminacyjna 2020

Sro 24 Cze - 2:22
marjuz napisał:Jeżeli dla cb:

zmiana jednej piosenki w jednej rundzie w GE > kompletnie inne głosy w półfinale i finale mające istotny wpływ na układ czołówki konkursu, którego jesteś organizatorką

to graty
Dzia max, jak masz problem z tym porównaniem, to odwołaj się do Trybunału Konstytucyjnego misia, kisses! :*

Daniell and Przemek nie lubią tego postu

Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 677
Płeć : Male
Wiek : 20

teamDiodato - Gra Eliminacyjna 2020 - Page 28 Empty Re: Gra Eliminacyjna 2020

Sro 24 Cze - 21:18
Nie ma dramatu, ale awans :romania: Roxen do finałowej 6 kosztem lepszych utworów z :ukraine: Ukrainy, :norway: Norwegii czy :malta: Malty trochę kuje w oczy. :italy: Włoch to nawet nie ma co komentować, już tyle razy było blisko żeby Diodato poleciał, no ale oczywiście musiał się wcisnąć masakra.

Łosoś and Aleks lubią ten post

marjuz nie lubi tego postu

Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 891
Płeć : Male
Wiek : 23

teamDiodato - Gra Eliminacyjna 2020 - Page 28 Empty Re: Gra Eliminacyjna 2020

Czw 25 Cze - 17:24
Omg ja na wyjeździe a tu się takie rzeczy odwalaja. Co ten Włoch robi w finał to ja nie wiem, ale pewnie cipury by chciały z jego klaty makaron ssać. Mega fajnie że roxen się udało jednak. Szkoda kilku songów, ale ok jest

Dastame lubi ten post

Dawid, marjuz and Wilk nie lubią tego postu

Skrzeczek
Skrzeczek
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 599
Płeć : Male
Wiek : 26

teamDiodato - Gra Eliminacyjna 2020 - Page 28 Empty Re: Gra Eliminacyjna 2020

Sob 27 Cze - 9:34
Skład finałowej szóstki bardzo dobry, bo wszystkie te utwory uznaję za jedne z lepszych w tym roku, a 2 z nich to nawet moja czołowa dwójka. Szkoda, że ostatecznie, zamiast Ukrainy, jest Rumunia, która nie jest złą piosenką, bardzo lubię też głos Roxen, ale trochę blado wypada na tle reszty final 6. Zabawne ogólnie, jak blisko były dużo wcześniejszego odpadnięcia Rumunia i Włochy, a teraz znalazły się w ostatecznej rozgrywce, prześlizgały się. Gdyby była jeszcze jedna runda, kto by odpadł? Ktoś spośród Litwy, Szwajcarii, Islandii i Bułgarii? Szeroki uśmiech
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

teamDiodato - Gra Eliminacyjna 2020 - Page 28 Empty Re: Gra Eliminacyjna 2020

Wto 7 Lip - 22:13
Głosowanie zakończenie, przedstawiam wyniki.

WYNIKI

Spoiler:

Mimo wszystko, dziękuję za zabawę. Eurowizja się nie odbyła, ale przynajmniej GE tak. Oby w 2021 było jedno i drugie.
Sponsored content

teamDiodato - Gra Eliminacyjna 2020 - Page 28 Empty Re: Gra Eliminacyjna 2020

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach