Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Wonder
Wonder
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 266
Wiek : 103
Skąd : Manjolowo (gmina)

PORTUGALIA: Boomdabash & Loredana Bertè - Non Ti Dico No Empty PORTUGALIA: Boomdabash & Loredana Bertè - Non Ti Dico No

Czw 18 Cze - 22:30

recap od 2:31

Zapraszam do komentowania i typowania Wink


Ostatnio zmieniony przez Wonder dnia Sob 4 Lip - 23:12, w całości zmieniany 1 raz

KarolStark lubi ten post

KarolStark
KarolStark
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Lolita

Liczba postów : 932
Płeć : Male
Wiek : 23
Skąd : santa cruz de la papaya (tenerife)
https://www.lecznicadrcocktora.pl/asystentka

PORTUGALIA: Boomdabash & Loredana Bertè - Non Ti Dico No Empty Re: PORTUGALIA: Boomdabash & Loredana Bertè - Non Ti Dico No

Czw 18 Cze - 22:47
sygu
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

PORTUGALIA: Boomdabash & Loredana Bertè - Non Ti Dico No Empty Re: PORTUGALIA: Boomdabash & Loredana Bertè - Non Ti Dico No

Pią 19 Cze - 17:52
Nie no, @syguu byłaby tak oczywistym wyborem, że aż nie chcę mi się w to wierzyć. Stawiam przewrotnie na kogoś, kto chowa się na obrzeżach konkursu. @Contratiempo albo @alekso33
Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

PORTUGALIA: Boomdabash & Loredana Bertè - Non Ti Dico No Empty Re: PORTUGALIA: Boomdabash & Loredana Bertè - Non Ti Dico No

Pon 22 Cze - 13:30
Hi syguu
Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 678
Płeć : Male
Wiek : 20

PORTUGALIA: Boomdabash & Loredana Bertè - Non Ti Dico No Empty Re: PORTUGALIA: Boomdabash & Loredana Bertè - Non Ti Dico No

Sro 24 Cze - 21:37
Wszyscy typują syguu, a ja zaryzykuję stwierdzeniem, że jest to song od @denis.
Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2119
Wiek : 24

PORTUGALIA: Boomdabash & Loredana Bertè - Non Ti Dico No Empty Re: PORTUGALIA: Boomdabash & Loredana Bertè - Non Ti Dico No

Sob 27 Cze - 19:14
@denis to moja pierwsza i ostatnia myśl. Sanremiarze się nie ukryją. Odrobinkę mi się nawet wkręcił song heh.
Sponsored content

PORTUGALIA: Boomdabash & Loredana Bertè - Non Ti Dico No Empty Re: PORTUGALIA: Boomdabash & Loredana Bertè - Non Ti Dico No

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach