Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WYNIKI

+13
Przemek
Dastame
Yngwie / admin
Aro
Jasiek
Aleks
Sebek
Fenistil
marjuz
alekso33
Łosoś
Drover
DanielW
17 posters
Go down
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

WYNIKI Empty WYNIKI

Pon 21 Wrz - 0:10
WYNIKI 1. PÓŁFINAŁU <- [KLIK]

OTO FINALIŚCI:










:sbelgium: BELGIA
Charlotte Adigéry - Paténipat









:shungary: WĘGRY
ONE OK ROCK - Stand Out Fit In









:unitedkingdom: WIELKA BRYTANIA
Celeste - Stop This Flame









:sbelarus: BIAŁORUŚ
Cream Soda - Nikakih Bol'she Vecherinok









:salbania: ALBANIA
Yuma X - Secret Lover









:sserbia: SERBIA
breathe. - London









:spoland: POLSKA
Ivan Komarenko - Kity i mity









DO FINAŁU NIE AWANSOWALI:
08. :ssweden: SZWECJA: Whales & This Lake - Alphagirls & Alphaboys (57 pkt.)
09. :saustralia: AUSTRALIA: Sycco - Dribble (55 pkt.)
10. :sfaroes: WYSPY OWCZE: Sara Parkman - Vreden (55 pkt.)
11. :skosovo: KOSOWO: Jelena Jovanović - Radio (47 pkt.)
12. :sarmenia: ARMENIA: Niia - Nobody (46 pkt.)
13. :siceland: ISLANDIA: Tómas Welding feat. Elva - Lifeline (40 pkt.)
14. :snorway: NORWEGIA: Jenny Hval - High Alice (38 pkt.)

Punktacja finalistek:
1. 95 pkt.
2. 95 pkt.
3. 78 pkt.
4. 76 pkt.
5. 64 pkt.
6. 64 pkt.
7. 60 pkt.


_______________________________________________________________________________________________________________

WYNIKI 2. PÓŁFINAŁU <- KLIK

OTO FINALIŚCI:











:srussia: ROSJA
DeathbyRomy - Problems









:sisrael: IZRAEL
Acollective - Circles









:snetherlands: HOLANDIA
Courage My Love - Remission









:sitaly: WŁOCHY
Foals - The Runner









:sdenmark: DANIA
Agnes - Fingers Crossed









:sgermany: NIEMCY
Tim Bendzko - Hoch









:sfinland: FINLANDIA
Lxandra - Dip My Heart In Confetti









DO FINAŁU NIE AWANSOWALI:
08. :sczech: CZECHY: Fallgrapp - Ostrov (50 pkt.)
09. :sestonia: ESTONIA: Fisz Emade Tworzywo - Kurz (47 pkt.)
10. :sukraine: UKRAINA: SONIKKU feat. LIZ - Sweat (39 pkt.)
11. :sbosnia: BOŚNIA I HERCEGOWINA: Fanfare Ciocărlia feat. Kaloomé - Qué Dolor (34 pkt.)
12. :smontenegro: CZARNOGÓRA: Era Istrefi ft. Mixey - E dehun (32 pkt.)
13. :sfrance: FRANCJA: M. Pokora - Si t'es pas là (22 pkt.)
14. :sportugal: PORTUGALIA: Depedro feat. Fuel Fandango - Llorona (30 pkt. - DSQ)

Punktacja finalistek:
1. 93 pkt.
2. 89 pkt.
3. 79 pkt.
4. 69 pkt.
5. 60 pkt.
6. 58 pkt.
7. 52 pkt.


_______________________________________________________________________________________________________________
DanielW
DanielW
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 209
Płeć : Male
Wiek : 25

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 21 Wrz - 0:23
Bardzo dziękuję za awans, jednak mimo niego ciężko mi przymknąć oko na mocno średnie wyniki w obu półfinałach. Jeśli chodzi o pierwszy półfinał, to miejsce Islandii to jest po prostu zbrodnia, jedna z najlepszych piosenek edycji kończy w ogonie stawki... Do tego na awans zdecydowanie zasłużyły Wyspy Owcze, a także Australia. Co do półfinału drugiego, szkoda mi przede wszystkim Czech i Francji, a także Mołdawii oraz Estonii, poza tym również Portugalii, no ale to akurat musiało się wydarzyć po pierwsze za brak głosów, a po drugie za nieregulaminowy utwór.

Aro, Sebek and Morison lubią ten post

Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 21 Wrz - 0:39
Wyniki pierwszego półfinału zadziwiająco w porządku. Najbardziej porządne piosenki są w grze nadal, no poza :armenia: Armenią, którą z chęcią zobaczyłbym dalej. No i w sumie jestem dość rozczarowany wynikiem :iceland:, gdzieś po cichu liczyłem na nieco lepszy wynik, trudno. Mimo to prawie każda piosenka na awans zasłużyła, silny semi to był.

Drugi półfinał też znośnie. Jednak wpuściłbym dalej eksperymentalne :czech: albo :estonia:, no i banger z :ukraine: też na finał zasłużył :( tym bardziej szkoda mi sweat, bo to najlepsza piosenka Ukrainy w tej serii so far i kończy w semi, a o wiele gorsze propozycje potrafiły lecieć do Top 10 finału.

Jasiek lubi ten post

Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 21 Wrz - 6:11
Wyniki ujdą, aczkolwiek szkoda regionalno-strefowych nut czyli Kosowa i Bośni, ale również Norwegii ze Szwecją, które jak na kawałki ze Skandynawii po angielsku wyróżniały się. Dzięki za awans, fajny prezent imieninowy i zwieńczenie tej serii (już teraz 5. "sportowo wywalczony" finał w ciągu 10 edycji to mój życiowy wynik) Uśmiech

Fenistil lubi ten post

Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 597
Płeć : Male
Wiek : 28

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 21 Wrz - 8:21
Bardzo dziękuję za awans po dwóch edycjach przerwy, ale niedobrze, że moi faworyci poodpadali. Szkoda ciekawej Bośni, Estonii, a o bangierze z Ukrainy to chyba zapomnieliście przy wysyłaniu głosów. Zamiast niej wszedł dość bezpłciowy utwór, którego właściciel miał ostatnio o niebo lepszą piosenkę. I półfinału bardzo dobrze nie znam, ale na jedno przesluchanie z wieczorka to szkoda Armenii, a Ivanka to bym już sobie podarował Język 2

KarolStark, Jasiek and Aro lubią ten post

Dastame nie lubi tego postu

avatar
Gość
Gość

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 21 Wrz - 8:39
Wyniki pierwszego półfinału mówiąc szczerze średnio mi się podobają, patrząc na państwa, które pozostały w semi, najbardziej będzie mi brakować Szwecji :sweden: z tego grona.
Drugi półfinał za to wręcz wymarzony, co prawda szkoda mi Czech :czech: ale tak naprawdę nie bardzo bym wiedział, za które państwo mógłbym je wymienić.
Ze swojej strony pragnę mocno podziękować za awans, którego po ostatnim flopie, nie byłem aż taki pewny.
Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 240
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 21 Wrz - 9:03
Wyniki są całkiem ok, ale awans :poland: przy tak wysokim poziomie półfinału to jednak spore nieporozumienie. W zamian zdecydowanie widziałbym :iceland: Zaskoczony już przy ostatniej kopercie spodziewałem się, że będzie flopix, ale nie tego, że taki spektakularny. I totalnie niezasłużony. Nope Na finał zasłużyła też :ukraine: z II semi.
Patrząc na moją ostatnią passę w pdf też spodziewałem się miejsca pod kreską dla :armenia: a skończyło się jeszcze gorzej także jest mega. xD

Na szczęście mimo to awansowało wiele bardzo fajnych piosenek z obu półfinałów, więc będzie na co głosować. Ok Powodzenia dla wszystkich.

KarolStark and Aro lubią ten post

Dastame nie lubi tego postu

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2116
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 21 Wrz - 13:09
Jestem w szoku jak dobre są wyniki 1 półfinału! Jedyne czego mi zabrakło to :faroes: Wysp Owczych, myślałem że spodoba się Wam "Vreden". Cała reszta mnie mega cieszy. :poland: Ivan jedzie po win i nie zważa na wasze kity! Dziękuję za awans dla :belgium: "Patenipat". Nie wiedziałem przed edycją jakiej reakcji się spodziewać. Last place w semi też by mnie nie zdziwiło. Ideologia czarnych w końcu zawładnęła PDFem! Drugi półfinał stoi za to pod znakiem absurdalnego wyniku :ukraine: Ukrainy... Mega świeży taneczny song przegrał, a w zamian dostaliśmy w finale przynajmniej dwie nudy. :estonia: Estonię i :czech: Czechy też chciałbym w finale, ale tutaj flopy były niestety do przewidzenia. Nie jest jakiś mega satysfakcjonujący ten semi, ale finał wciąż na bardzo dobrym poziomie.

Mega powodzenia Wam w finale. Cięzko jest mi przewidzieć co wygra. W gronie faworytów na pewno :unitedkingdom: Wielka Brytania i :denmark: Dania, może :serbia: Serbia...

marjuz lubi ten post

Drover
Drover
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 762
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 21 Wrz - 13:42
Hmm. Może tutaj to napiszę, ale wydaje mi się, że sukces Polski to idealny dowód na to, że żadnej edycji "joke entry" nie potrzebujemy - to nie jest pierwsza piosenka z takiej "kategorii", która nieźle poradziła sobie w konkursie z "normalnymi" utworami. Chyba mamy oczywistego zwycięzcę. Aldona przynajmniej była na swój sposób zabawna, natomiast jak patrzę na poczynania tego pana to zastanawiam się, ile czasu spędził z Violą Kołakowską (nawet widziałem ich wspólną fotę <3). xD

Wyniki jak wyniki - przeszło parę dobrych propozycji i parę nudnych, co jest typowe dla PDF. Brak awansu dla "Verden" dość mnie zaskoczył. Z mojej strony fajnie, że udało mi się uzbierać 38 pkt, myślałem, że będzie mniej. :P Moje drugie ostatnie miejsce. Fenistil, Contratiempo i Liver powinniście chyba bardziej się starać, bo konkurencja wam rośnie. Szeroki uśmiech Drugi półfinał prezentuje się sto razy lepiej od pierwszego... Bardzo lubię zespół Foals i przyznam szczerze, że nigdy nie spodziewałbym się ich w tym konkursie. Zamieniłbym Melanie Martinez i kilka bezpłciowych piosenek na Sarę Parkmann, Fisz Emade Tworzywo, Que Dolor i Włochy.

Liver and Fenistil lubią ten post

Dastame nie lubi tego postu

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2116
Wiek : 24

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 21 Wrz - 13:47
Oboss, ja zapomnialam o :bosnia: Bośni. Też powinien być finał... Było mega wesele podczas słuchania.

Fenistil lubi ten post

avatar
Gość
Gość

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 21 Wrz - 18:02
No no, to sie popisaliscie.. dwa moje songi, ktore w innym konkursie zrobiły na luzie top5 w finale tutaj odpadaja w przedbiegach xD O ile moj wynik mnie ni grzeje ni ziębi, troche się zdziwiłem, że odpadłem kosztem kilku bezpłciowych utworów, ale widać, że na luźny popowy shiet aktualnie jest popyt w pdf (patrz; poprzedni zwycięzca, moje 3 msc w poprzedniej edycji toże xdxd). O ile Sweat bylo tez popowym bangerkiem to jednak zzachowany w moim stylu. Jebłam na maxa jak skopaliscie i na dodatek napluliscie na Vreden, najoryginalniejsza piosenka tej edycji w dodatku w j. szwedzkim (który w pdf/kp pojawiał się raz na ruski rok) sksksk.. Ostatnie miejsce Norwegii też nie dziwi i też na maxa żenujące. Awans polish w sumie nie dziwi, tutaj też podnieta jest w kolko na joke entry, moze warto zrobic cala edycje zeby laleczki sie wyżyły w koncu swoimi aldonami nedami i innymi starymi pryczami po menopausie, co??? Db, że chociaż Izrael awansował, jakieś tam resztki smaku (ang. flavour) zachowalyscie.. Niemniej jednak??? te wyniki.. dały troche do myslenia, zeby pomyslec nad moja.. EXISTENCE w przyszlej serii tego konkursa.
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1584
Płeć : Male
Wiek : 22

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 21 Wrz - 19:09
Wyniki są całkiem ok, semi stało ma wysokim poziomie, także nie było zbytnio utworów, których awans można oprotestować.
Natomiast, mega szkoda misticznej muziczki z :faroes: Wysp Owczych (niestety tutaj jak wspomniała dwg wczoraj, na forum panuje szwedofilia i przy paleniu flag, system manipulacias wynikami pdf zrobił erreur 404 i niestety musiało się to tak skończyć.), oraz :sweden: Szwecji promującej chińszczyzne z japonskimi napisami. Podobnie uważam, że :norway: Norwegia nie zasłużyła na ostatnie miejsce.

Za to w drugim, ja nw jak można wytłumaczyć brak awansu :ukraine: Ukrainy z takim bangerem, zwłaszcza, że z semi wyszły przynajmniej dwa niesamowicie nijakie utwory. Patrząc na komentarze, można obstawić, że w pierwszym semi byłby inny wynik, nio cóż.... Reszta wyników przewidywalna.

Dzięki max za awans, którego się raczej nie spodziewałem, bardziej obawiałem się dołu tabeli, także miła niespodzianka. Powodzenia w finale!

.....................................


WYNIKI Laura-poldvere-laura

Łosoś and Sebek lubią ten post

Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 891
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 21 Wrz - 19:24
Jestescie najbardziej wrednymi osobami, jakie poznałem w swoim życiu to, że dla was coś jest joke entry nie znaczy że dla każdego tym jest. Ja poświęciłem masę czasu, szukając odpowiedniego utworu na edycje 29, bo to prawie okrągła liczba. Piosenka jest bardzo na czasie i ma niezwykłe przesłanie o niestety dzisiejszych realiach. Nie będę wspominał już o cygańskich wstawkach i niesamowitej charyzmie wokalisty.

Dawid, Liver, Fenistil, Łosoś, Aleks and Dastame lubią ten post

Daniell and Drover nie lubią tego postu

alekso33
alekso33
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 47
Wiek : 22

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 21 Wrz - 19:56
nie no do chuja pana te wyniki to jakiś DOWCIPAS?? ja jestem niezalezna obserwatorka OBWE od jakiegos czasu, ale to co sie dzieje to przekracza juz ludzkie pojecie!!! no żeby UKRAINA i FARERSKI hicior zostaly w semi i to jeszcze na takim miejscu to jest ŻART!!! ludzie naprawdę skończcie te wasze niemożliwe gierki, bo to wstyd tak robić komuś na złość przez wasze widzimisie... ktoś tu się stara, wprowadza POZIOM do tego konkursu, chce poszerzyc wasze MUSICAL HORIZONS.. a wy co?? WYDUPCYĆ NA ŚMIETNIK i zapomnieć!! taki obraz wasz.. LUDZIE JA APELUJE - DOCEŃCIE MUZYKĘ, a wojenki odłóżcie na bok...

Dawid, Łosoś, Sebek and Dastame lubią ten post

marjuz
marjuz
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Kowboj

Liczba postów : 1248
Wiek : 23

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Pon 21 Wrz - 22:17
Drover napisał:Drugi półfinał prezentuje się sto razy lepiej od pierwszego... Bardzo lubię zespół Foals i przyznam szczerze, że nigdy nie spodziewałbym się ich w tym konkursie. Zamieniłbym Melanie Martinez i kilka bezpłciowych piosenek na (...), Fisz Emade Tworzywo, Que Dolor i Włochy.

^ tylko akurat Włochy weszły więc nie zapomnij przy głosowaniu! 

Szkoda że nie głosowałem w 2 semi, bo prawdopodobnie :estonia: Estonia i :czech: Czechy znalazłyby się wtedy w finale i byłoby niemal idealnie. W pierwszym półfinale wyniki udały się nieźle, zależało mi na głównie czterech propozycjach i się udało, reszta mnie średnio obchodzi bo może i słabych piosenek nie było, ale zlewały się z sobą. Jest co punktować w finale, to mnie cieszy.

EDIT: Jak teraz słucham stawki finałowej, to poziomem jeden z najlepszych finałów serii! Daliście radę, dziękuje jako gospodarz Ok Ok


Ostatnio zmieniony przez marjuz dnia Pon 21 Wrz - 23:38, w całości zmieniany 1 raz
Sponsored content

WYNIKI Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach