Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

WYNIKI

+13
Przemek
Dastame
Yngwie / admin
Aro
Jasiek
Aleks
Sebek
Fenistil
marjuz
alekso33
Łosoś
Drover
DanielW
17 posters
Go down
Fenistil
Fenistil
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Björkman

Liczba postów : 1867
Płeć : Male
Wiek : 29
Skąd : Warszawa

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Pon 21 Wrz 2020, 22:54
Jeśli chodzi o :bosnia: mój wynik, to jest bardzo w porządku. Wystawiając piosenkę w tych klimatach zawsze trzeba się liczyć z tym, że zostanie potraktowana przez niektórych jak losowa muza z dożynek, natomiast w tym przypadku przyjęcie okazało się nadzwyczaj ciepłe. Bazując na komentarzach z wieczorka sądzę, że będąc w innym półfinale może nawet byłaby szansa na sprawienie niespodzianki.

A ogólnie wyniki bardzo w porządku. Będzie mi co prawda brakować w finale :kosovo: Kosowa i :estonia: Estonii, ale ich awans byłby w pewnym sensie niespodziewany, a jednak pozostałym moim faworytom się udało. Na pewno sporą niespodzianką jest brak awansu :faroes: Wysp Owczych, też trochę szkoda.

Liver and Sebek lubią ten post

Sebek
Sebek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 678
Płeć : Male
Wiek : 20

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 27 Wrz 2020, 16:30
🖕 dla wszystkich, którzy nie oddali swoich votów na Wyspy Owcze. No masakra jakaś, taki mega song i się zesrało. ŻENADA. No a poza tym Szwecja i Australia poza finałem to też niesmaczny joke. O drugim semi się nie wypowiadam bo się nie znam. O dziwo, finał stoi na naprawdę dobrym poziomie więc gratki dla Was.
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 948
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 27 Wrz 2020, 22:25
WYNIKI FINAŁU 29. EDYCJI PIOSENKI DLA FORUM

https://scorewiz.eu/scoreboard/view/347508/pdf-29---final

TOP 5 po głosowaniu półfinalistów (KLIK)


























1. :suk: WIELKA BRYTANIA: Celeste - Stop This Flame - 178 pkt. (Wilk)

2. :sdenmark: DANIA: Agnes - Fingers Crossed - 169 pkt. (Wonder)

3. :sbelarus: BIAŁORUŚ: Cream Soda - Nikakih Bol'she Vecherinok - 144 pkt. (Liver)

4. :sitaly: WŁOCHY: Foals - The Runner - 143 pkt. (Przemek)
5. :sbelgium: BELGIA: Charlotte Adigéry - Paténipat - 130 pkt. (Dawid)

WYNIKI - Page 2 Pdf_ph10

Zarówno w finale jak i w półfinale votów nie oddał @denis.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
WYNIKI 1. PÓŁFINAŁU
https://scorewiz.eu/scoreboard/view/346521/pdf-29---i-semifinal








WYNIKI - Page 2 Pdf_se10
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
WYNIKI 2. PÓŁFINAŁU
https://scorewiz.eu/scoreboard/view/346522/pdf-29---ii-semifinal








WYNIKI - Page 2 Pdf_se11
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Serdeczne gratulacje dla Wilka za trzecie zwycięstwo w konkursie! Szeroki uśmiech

Dziękuję wszystkim za udział w 29. edycji PdF. Do zobaczenia w kolejnej, którą poprowadzi dla Was @Liver. Uśmiech

Daniell, Liver, yourraxus and Wilk lubią ten post

Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 241
Wiek : 24

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 27 Wrz 2020, 22:58
Lol, chyba pierwszy raz odkąd biorę udział w KP/PdF wyniki są tak bardzo po mojej myśli. Wszystkie piosenki, które zapunktowałem w top10, a moje top5 skończyło w top5 ogólnym. Zakochany Gratulacje dla :unitedkingdom: Wilka - piosenka była silnym faworytem i zwycięstwo jest w 100% zasłużone. Ok Jedynie mały niedosyt mam, że :belgium: Belgii nie udało się wskoczyć na podium, bo piosenka także genialna. Bardzo dobre :denmark: :italy: znałem już przed konkursem, ale i tak cieszę się z ich pozycji.

Ze swojej strony dziękuję :hungary: :australia: za wysokie noty w półfinale dla :armenia: Serce

Dawid and Wilk lubią ten post

Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 862
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 27 Wrz 2020, 23:24
Gratki Wilk Serce Piosenka petarda i w 100% zasłużyła na wygraną bez jakichkolwiek wątpliwości. Ogólnie całe Top 10 trzyma poziom, praktycznie jedyny minus tych wyników to niezasłużone, ostatnie miejsce :russia: Rosji :( A tak to serio jest szokująco dobrze.

A ze swojej strony dziękówka za punkty od :poland: :albania: :armenia: - gdyby nie wy to była taka rzeźnia że ja nawet nie Serce

Liver and Wilk lubią ten post

Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Nie 27 Wrz 2020, 23:45
Ja lubię jak wygrywa Wilk bo on mi zawsze podsyła obrazki do pocztówki Serce a tak na poważnie to gratuluje :unitedkingdom: Wielkiej Brytanii, nie da się ukryć nie był to mój faworyt, ale przewaga nad drugim miejscem jest znacząca. Uśmiech Cieszę się z drugiego miejsca :denmark: Danii oraz trzeciego :belarus: Białorusi w pełni zasłużone podium.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie

Liver, Fenistil and Wilk lubią ten post

Dastame
Dastame
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 893
Płeć : Male
Wiek : 23

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Pon 28 Wrz 2020, 00:31
Prawie każdej edycji podoba mi się piosenka @łosoś bardzo chciałem dać w końcu 12 ale nie mogłem (*) Wyniki spodziewane, ale wolałbym żeby Wilk wygrał z bosqa Alice kilka edycji temu. GRATY WSZYSTKIM

Łosoś and Wilk lubią ten post

avatar
Gość
Gość

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Pon 28 Wrz 2020, 10:07
xdddd ja [niecenzuralne słowo] i jak mam brac ten kąkurs na powaz..??? nie
Przemek
Przemek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Björkman

Liczba postów : 157
Płeć : Male
Wiek : 24

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Pon 28 Wrz 2020, 11:55
Trzeba przyznać, że był to naprawdę mocny finał. Jakościowo najlepszy, odkąd wróciłem do zabawy. Każda piosenka z mojego top5 zasłużyła na zwycięstwo. Gratulacje @Wilk! Uśmiech
Tym bardziej cieszę się, że udało mi się zająć dobre miejsce. Dziękuję za wszystkie punkty, w tym za dwunastki z :australia: :ireland: :norway:.
Nie rozumiem hejtu na propozycję :russia: rosyjską, kompletnie niezasłużone ostatnie miejsce.
Do piosenki :belarus: białoruskiej będę często wracać. To jedna z największych perełek tej serii.

Liver and Wilk lubią ten post

Wilk
Wilk
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 679
Płeć : Male
Wiek : 31
Skąd : Leeds / Radom

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Pon 28 Wrz 2020, 16:32
Bardzo mi miło że mój utwór został tak ciepło odebrany przez większość z was już drugi raz w tej serii, dziękuję za pozytywne komentarze podczas trwania tej edycji i za każdą notę z osobna Serce Ogólnie to wszyscy się spisali bo poziom finału naprawdę porządny, przyjemnie mi się słuchało większości piosenek! Więc z uwagi że na edycję 24 wybrałem miasto z którym jestem totalnie powiązany to stwierdziłem że teraz pójdę tą samą drogą i wybiorę miasto z którym też jestem powiązany, trochę mniej ale jednak to właśnie w stolicy stawiałem swoje pierwsze kroki w UK, zawsze gdy mam okazje je odwiedzić pojawia się mega sentyment - zapraszam więc na PdF 30 do :suk: Londynu, tym bardziej że PdF o dziwo jeszcze tam nie gościło :P

Yngwie napisał:Ja lubię jak wygrywa Wilk bo on mi zawsze podsyła obrazki do pocztówki Serce
Zdradziłeś mój fetysz Nie mówię to prawda, lubię podziwiać mega zdjęcia w pocztówkach. Jedynym wyjątkiem gdzie sam wybierałeś to była 24 ^ ^ bo tam wtedy wysłałem do Aleksa i myślałem że sb weźmiesz z jego tematu Język 3

Yngwie / admin, Aro and Aleks lubią ten post

Dawid
Dawid
Administrator
Administrator
Klan : Murzita

Liczba postów : 2119
Wiek : 24

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Pon 28 Wrz 2020, 19:15
Mega dziękuje za 5. platz dla :belgium: "Patenipat"!!! Był trochę love-hate, sypały się zarówno 12-stki, 10-tki, ale i niemało zer. Miło mi, że znowu mój utwór się spodobał Wam. To mój ostatni wysoki wynik w tej serii, bo wstawię zaraz takiego bopa, że spadniecie z krzeseł.

Gratki dla :unitedkingdom: Wilque. "Stop This Flame" było przystępne dla każdego, ciężko było cokolwiek zarzucić temu utworowi, więc wykręcił świetny wynik. Chyba tylko Ty masz licencję na wygrywanie murzytami. Gratulacja również dla reszty podium.

Gdyby wyniki zależały tylko od moich głosów to :serbia: Serbia i :poland: Polska byłyby w czołówce, ale ogólnie nie ma tragedii. Był bardzo dobry poziom, chyba najlepszy w serii! Następna edycja lepsza na pewno nie będzie, więc jeszcze raz mega thx za db muze.

PS: Jeżeli ktoś chce mieć w Belgii diasporę tak jak :denmark: Dania z :netherlands: Holandią to pw.

Liver, Łosoś, Aleks and Wilk lubią ten post

Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 597
Płeć : Male
Wiek : 28

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Pon 28 Wrz 2020, 22:31
Bardzo dziękuję za 6 miejsce, w żadnym z typów w temacie nie byłem na takiej pozycji Zawstydzony
Zwycięzca przyzwoity, choć trochę zbyt przewidywalny. Ogólnie nie ma się jakoś bardzo do czego przyczepić. Koszmarenko wepchany na chama nisko ;d
Liver
Liver
Ekspert Eurowizji
Ekspert Eurowizji
Klan : Rockowiec

Liczba postów : 1275
Płeć : Male
Wiek : 26

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Sro 30 Wrz 2020, 00:46
Gratulacje Wilk! Nie wiem jeszcze, czy/kiedy kupię nową Fifkę, ale nawet jeżeli nie i nie będę w nią nałogowo grał to i tak będę pamiętał Twój utwór, mimo że nic mi nie urwał Język 1 Fajnie, że Dania pod koniec głosowania nadrobiła sporo punktów i wspięła się na 2. miejsce a Niemcy i Włochy (mniej lub bardziej) spokojnie znalazły się w Top 10. Dziękuję oczywiście za punkty dla Białorusi, 2 podia w ciągu jednej serii to mocny wynik i w tym wcieleniu już go chyba nie pobije Szeroki uśmiech

Wilk lubi ten post

Sponsored content

WYNIKI - Page 2 Empty Re: WYNIKI

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach