Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Maximax
Maximax
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 1
Płeć : Male
Wiek : 20
https://www.youtube.com/channel/UCi--ZgZjImDgVgzVt6ati8A/feature

Melodifestivalen 2017 (Szwecja)  - Page 3 Empty Re: Melodifestivalen 2017 (Szwecja)

Nie 5 Mar - 19:42
No więc moimi głównymi faworytami do zwycięstwa są Ace, Mariette i Wiktoria. Serce Ale moje top 12 niedługo Uśmiech)
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

Melodifestivalen 2017 (Szwecja)  - Page 3 Empty Re: Melodifestivalen 2017 (Szwecja)

Nie 5 Mar - 20:10
Zastanawiam się, co niektórzy widzą w utworze "Statements Loreen. Przesłuchałem go parę razy pod rząd, i jak dla mnie to on dupy nie urywa. Przesłuchałem raz "Kiss You Goodbye" Antona Hagmana (tylko raz, więcej nie dało razu) i nie wiem jak taki shit wygrał z piosenką Looren.
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 863
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

Melodifestivalen 2017 (Szwecja)  - Page 3 Empty Re: Melodifestivalen 2017 (Szwecja)

Pon 6 Mar - 18:58
Wrzuciłbym tu jakieś podsumowanie, ranking, ale jest w :sweden: tyle zła, że nie umiem tego sensownie posegregować. Dlatego powiem tyle - Robin albo Mariette, jeżeli Szwedzi chcą zaprezentować jakikolwiek poziom. W ostateczności Ace/Anton.
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Melodifestivalen 2017 (Szwecja)  - Page 3 Empty Re: Melodifestivalen 2017 (Szwecja)

Czw 9 Mar - 15:13
Polskie punkty w finale Melodifestivalen poda Mateusz Grzesiński, tak wiec wydaje mi się, że polskie jury będzie składało się z członków OGAE. Punkty z Armenii poda Iveta Mukuchyan Serce. Reszta nie jest mi znana.

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 916
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

Melodifestivalen 2017 (Szwecja)  - Page 3 Empty Re: Melodifestivalen 2017 (Szwecja)

Czw 9 Mar - 15:22
Tak dla formalności dodam jakie kraje będą głosować w sobotę: Wink

:armenia: Armenia
:australia: Australia
:unitedkingdom: Wielka Brytania
:israel: Izrael
:france: Francja
:italy: Włochy
:malta: Malta
:norway: Norwegia
:poland: Polska
:czech: Czechy
:ukraine: Ukraina

Z zeszłego roku powtarza się 5 grup jurorskich (Australia, Izrael, Francja, Włochy, Norwegia), z tego co się orientuję, to z tego grona tylko my i Czechy będziemy głosować po raz pierwszy. Wink Kolejność głosowania na ten moment nie jest znana, ale raczej Ukraina będzie głosy podawać jako ostatnia, bo zazwyczaj gospodarze nadchodzącej ESC głosują w Melo jako ostatni.
Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 598
Płeć : Male
Wiek : 28

Melodifestivalen 2017 (Szwecja)  - Page 3 Empty Re: Melodifestivalen 2017 (Szwecja)

Sob 11 Mar - 11:17
To i ja wklejam swój ranking Uśmiech

1. Ace Wilder - Wild Child
.
.
.
2. Robin Bengtsson - I Can't Go On
3. Jon Henrik Fjällgren feat. Aninia - En värld full av strider
(Eatneme gusnie jeenh dåaroeh)
4. Mariette - A Million Years
5. Anton Hagman - Kiss You Goodbye
.
.
.
.
6. Nano - Hold On
7. Wiktoria - As I Lay Me Down
.
.
8. Boris René - Her Kiss
9. Lisa Ajax - I Don't Give A
.
10. Owe Thörnqvist - Boogieman Blues
.
.
.
11. FO&O - Gotta Thing About You
12. Benjamin Ingrosso - Good Lovin'

Podsumowując będę zadowolony tylko jak wygra ktoś z mojego TOP5, a najlepiej Ace Szeroki uśmiech
Jasiek
Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 241
Wiek : 24

Melodifestivalen 2017 (Szwecja)  - Page 3 Empty Re: Melodifestivalen 2017 (Szwecja)

Sob 11 Mar - 14:37
A u mnie tak ładnie się to podzieliło Szeroki uśmiech

01. :sweden: A Million Years
02. :sweden: As I Lay Me Down
03. :sweden: En värld full av strider (Eatneme gusnie jeenh dåaroeh)
04. :sweden: Wild Child

05. :sweden: I Can't Go On
06. :sweden: Kiss You Goodbye
07. :sweden: Hold On
08. :sweden: Her Kiss

09. :sweden: Good Lovin'
10. :sweden: I Don't Give A
11. :sweden: Gotta Thing About You
12. :sweden: Boogieman Blues
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 916
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

Melodifestivalen 2017 (Szwecja)  - Page 3 Empty Re: Melodifestivalen 2017 (Szwecja)

Sob 11 Mar - 15:05
Pozwolę sobie przelać tu moje przemyślenia nt. dzisiejszego finału:
Ace - "Wild Child" to chyba mimo wszystko najsłabszy z jej 3 utworów, ale to jest Ace, mam słabość do tej kobiety, więc utwór kocham i tak i jest to mój numer 1 dzisiejszego koncertu. Zdaję sobie sprawę, że nie wygra, nawet o tym nie marzę. :roll: A pozycja startowa też nie pomoże.
Boris - Występ zapychacz, bez szans na wygraną.
Lisa - Miłe do posłuchania, gorsze od zeszłorocznego "My Heart Wants Me Dead", pewnie zakręci się około 10. miejsca dziś.
Robin - Jak pomysł na występ bardzo fajny, tak piosenka jest tak okropna, że aż żal komentować... Jak to wygra to będzie najgorsza piosenka ze Szwecji od... nie wiadomo kiedy. :P Do tego Robin tak się mizdrzy do tej kamery, że aż źle się to ogląda.
Jon&Aninia - Czysta magia i nic więcej dodawać nie trzeba. Jeśli dziś im się uda, będę bardzo zadowolony.
Anton - Pozostawię bez komentarza.
Mariette - Piosenka nie aż tak świetna jak "Don't Stop Believing", ale to wciąż wspaniała radiówka. Jej wygrana jest niestety mało prawdopodobna, ale jeśli by jej się udało, to naprawdę bym się cieszył. Szeroki uśmiech
FO&O - Idealny występ na pójście do toalety.
Nano - Piosenka mocno średnia, ale bardzo boję się, że wygra, bo jednak to, że Nano ma smutną przeszłość, zrobi w televotingu swoje.
Wiktoria - Nie jest to wybitne, nie jest to odkrywcze, ale wczoraj tak mi się wbiło do łba, że cały dzień nuciłem. Nie obrażę się jeśli tryumfuje.
Benjamin - Szkoda to komentować, zarówno występ jak i piosenkę. Bjorkman się chyba w tym chłopcu zakochał, biorąc pod uwagę jakie pozycje mu dowalił w półfinale i teraz w finale. :oops:
Owe - ... nie. Po prostu. Ale nie zdziwię się jak wyląduje w TOP3 polskiego jury. :P

Podsumowując: Ace/Mariette/Jon&Anka/Wiktoria i będę naprawdę bardzo, bardzo zadowolony. Szeroki uśmiech

A Szwecja w tym roku nie wygra, ba, nawet się zdziwię jak będą w TOP3, bo szanse na to odebrali sobie w zeszłą sobotę. Wink
Nela_30
Nela_30
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 69

Melodifestivalen 2017 (Szwecja)  - Page 3 Empty Re: Melodifestivalen 2017 (Szwecja)

Sob 11 Mar - 16:02
No więc moje karty mówią dzisiaj tak:

Kto na pewno nie pojedzie do Kijowa (karty pokazują mi dzisiejsze emocje piosenkarzy po głosowaniu): Wiktoria, Ace Wilder, Mariette, Boris Rene, Robin Bengston, Jon Henrik i Anina, Benjamin Ingrosso. Każdy z nich miał kartę mówiącą o porażce, smutku, niespełnionych nadziejach itd.


A co do reszty:
Lisa Ajax - ma taką samą kartę jaką miał u mnie Michał Szpak w polskich preselekcjach w zeszłym roku czyli karta "Świat", który mówi o osiągnięciu doskonałości i powodzeniu we wszystkich planach.
Anton Hangman - ten ma z kolei dzisiaj taką kartę jaką miał w zeszłym roku reprezentant Szwecji Frans z piosenką "If I were Sorry" (karta "Diabeł"). Chyba mu dobrze pójdzie dzisiaj, albo będzie dumny z siebie.
FO&O - nie jestem pewna co do nich, ale ich karta też jest całkiem dobra. "As denarów" to karta mówiąca o sukcesach w życiu na polu zawodowym i materialnym.
Nano - a ten Pan ma kartę taką jaką miała ta parka z Estonii ("Król denarów"), która wygrała. Byłam pewna, że to nie jest karta, która mówi o wygranej, ale jednak dzisiejszy wieczór dla niego jakimś sukcesem będzie.
Owe Thörnqvist - on ma kartę "As buław". Dla niego ten wieczór będzie szczególnie emocjonujący, ale raczej nie wygra.

Cięzko mi dzisiaj powiedzieć kto z nich wygra. Tak intucyjnie to obstawiam Antona Hangmana. Wydaje mi się, że ma najsilniejszą kartę, ale czy to jest prawdopodobne, że on to w ogóle wygra?
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

Melodifestivalen 2017 (Szwecja)  - Page 3 Empty Re: Melodifestivalen 2017 (Szwecja)

Sob 11 Mar - 19:37
Sytuacja u bookmacherów przedstawia się następująco (najwyższy/najniższy kurs):

1. Wiktoria - "As I Lay Me Down" 2.25- 2.75
2. Nano - "Hold On" 2.62 - 4.3
3. Robin Bengtsson - "I Can't Go On" 3.5 - 5.5
4. Fjällgren & Aninia - "En Värld Full Av Strider" 5.5 - 6.4
5. Mariette Hansson - "A Million Years" 11 - 22
6. Benjamin Ingrosso - "Good Loving" 21 - 60
7. Ace Wilder - "Wild Child" 29 - 60
8. Owe Thörnqvist - "Boogieman Blues" 31- 65
9. Anton Hagman - "Kiss You Goodbye" 67 - 100
10. FO&O - "Gotta Thing About You" 67 - 180
11. Lisa Ajax - "I Don't Give A" 67 - 125
12. Boris René - "Her Kiss" 101 - 250

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
IgorBielak
IgorBielak
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 141

Melodifestivalen 2017 (Szwecja)  - Page 3 Empty Re: Melodifestivalen 2017 (Szwecja)

Sob 11 Mar - 22:20
A więc skomentuję sobie dzisiejszy finał.
Pod względem produkcji oczywiście wszystko było super, szkoda, że nie rozumiem szwedzkiego. Na pewno żarty i filmiki były godne uwagi.

Ace - Bardzo fajna piosenka, jak dla mnie mogła wygrać, ale niestety skończyła dość nisko.
Boris - Całkiem przyjemna piosenka, która przypomina mi lata 80. Cieszę się, że została doceniona i nie była ostatnia jak dużo osób mówiło.
Lisa - Też piosenka, którą lubię i trochę za nisko jak dla mnie. Ubranie i swoje wizualizacje słabe xD
Robin - Piosenka dobra, lubiana przeze mnie, ale nie na wygraną. Szwedzi mieli lepsze piosenki w poprzednich latach i chyba jednak wolę Fransa :shock: (Ta dziewczyna co śpiewała If I Were Sorry była super). Robin też jest ok, ale nic nadzwyczajnego.
Jon Henrik i Anina - Bardzo fajna piosenka, inna od wszystkich i też zasłużenie wysoko. On chyba był niezadowolony z wyniku.
Anton - Dobrze, że jury go pociągnęło na dół tabeli. :twisted: Za dużo dostał w televotingu. Ach... ja nadal nie wierzę, że nie było Loreen w finale.
Mariette - Nowoczesna, przyjemna propozycja i zasłużone miejsce Uśmiech
FO&O - To samo co Anton Wink
Nano - Piosenka ok, ale występ taki sobie. W sumie nie wiem czy wolałbym, żeby wygrał on czy Robin.
Wiktoria - :x Trochę mi szkoda, bo Wiktoria była moją faworytką, ale live ie był idealny. Trochę to też sprawka jury, no ale trudno.
Benjamin - Jak dla mnie za wysoko. Nie wiem co jury w tym widziało, że był u nich tak wysoko. Ale był bardzo szczęśliwy, niech ma :lool:
Owe - Spodziewałem się ostatniego miejsca. Chyba tlko Polska dała punkt jury xD. Fajna piosenka na interval act raczej niż na sam konkurs. Ale gratulacje dla Owe. Nie mogę uwierzyć, ze ma prawie 90 lat.

Ogólnie nie jestem zły ani zadowolony. Niech będzie i Robin, ale z Ace, Wiktorią czy Jonem Szwecja byłaby wyżej u mnie w rankigu.
Sponsored content

Melodifestivalen 2017 (Szwecja)  - Page 3 Empty Re: Melodifestivalen 2017 (Szwecja)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach