Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (FINAŁ)

+22
tomek992
Marzyciel12
Sebek
KarolStark
Luna
Yngwie / admin
Drover
marjuz
iguś
Morison
Dawid
Fenistil
Maniuszka
mercator
Dastame
Kuba
malmex
Wilk
Szymek79
magou
Triss
Łosoś
26 posters
Go down
avatar
tomek992
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 15

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (FINAŁ) - Page 3 Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (FINAŁ)

Sob 18 Maj - 23:17
Moje TOP10:

1 :norway: Norwegia
2 :australia: Australia
3 :denmark: Dania
4 :netherlands: Holandia
5 :spain: Hiszpania
6 :israel: Izrael
7 :serbia: Serbia
8 :switzerland: Szwajcaria
9 :slovenia: Słowenia
10 :greece: Grecja
avatar
magou
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 129

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (FINAŁ) - Page 3 Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (FINAŁ)

Sob 18 Maj - 23:49
Haa widzę że Norwegia kupiła również kolegę wyżej.

Mimo że ESC trwa nadal to rzucę parę zdań podsumowania.

1. Po cholere ta Madonna? Okropnie wygląda btw. Edit.najgorszy interval act jaki widziałem na ESC. Tyle kasy...nawet Orzech przemycił swoje spostrzeżeniami
2. Conchita...bez komentarza. To oblądają także dzieci mimo późnej pory.
3. Conchita + Mans + Eleni + Verka to dużo za dużo nawet dla mnie...
4. IDAN RAICHEL PROJECT świetnie się to ogląda! WOW
5. Najlepsze pocztówki przed występami
6. Scena słaba
7. i najważniejsze: dopiero teraz widzę jak bardzo Europa nam odjechała. Pomyślałem sobie kiedy publiczność bawiła się przy naszej piosence tak jak nie raz dzisiaj bawiła się przy kawałkach innych państwa. 2014 My słowianie i...? I dooopa dalej nie ma nic. Serio, bieda kraj.
8. TVP wycieła kiss cam z powtórki konkursu oczywiście chodzi o całujących się facetów...nie jestem fanem epatowania takimi scenami podczas konkursu, ale...aj szkoda gadać


Ostatnio zmieniony przez magou dnia Nie 19 Maj - 0:06, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Charmoiselle
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 38
Wiek : 27

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (FINAŁ) - Page 3 Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (FINAŁ)

Nie 19 Maj - 0:06
:malta: Miłe wizualizacje i to by było na tyle, ot radiówka.
:albania: Jonida nie zawiodła mnie po raz drugi, chociaż mam wrażenie, że troszeczkę lepiej jej poszło w półfinale, ale może to tylko moje złudzenie. Nie sądzę, że będzie top, ale w moim top 3 nadal się znajduje <3
:czech: Nie rozumiem zachwytów, ja się strasznie wynudziłam.
:germany: Jedyne co zapamiętałam to ten fajny komplecik złożony z marynarki i spodenek jednej z sióstr, to by było na tyle na temat tego występu xd
:russia: Siergiej w kabinie prysznicowej zapisze się w historii ESC. Nie jest to zły występ, tylko dalej utrzymuję, że końcówka za bardzo wykrzyczana i w wersji studyjnej tytułowe krzyki były bardziej wyważone.
:denmark: Ot, kolejny raz przyjemny i lekki występ.
:sanmarino: Jak to Orzech powiedział? "Nie będę już mówił o jego talentach, taniec towarzyski, jest stomatologiem...tylko chyba nie śpiewa" xd Udajmy, że tego występu nie było.
:macedonia: To była przerwa na napadnięcie lodówki, nie żałuję, że nie skomentuję.
:sweden: Nie rozumiem szału, mnie zupełnie nie powala na kolana. Kolejny rok Szwecja jest z niezrozumiałych dla mnie przyczyn wywindowana strasznie wysoko.
:slovenia: Coś jest w tej piosence i cały urok chyba polega na tych drobnych, niby nieznaczących gestach, kontakt wzrokowy, łapanie za rękę, ta intymność.
:cyprus: Wokalnie chyba trochę lepiej, ale mnie nie przekonuje, ani piosenka ani staging.
:netherlands: Tak samo jak Orzech, będę spała spokojnie jeśli Duncan wygra, może wreszcie przerwie tę trzyletnią farsę ze zwycięzcami.
:greece: Trochę fałszu się wkradło albo mi się wydawało, jedyne co mi się podobało to ten cukierkowaty-cyrkowy klimat, no ale to za mało.
:israel: Nie podoba mi się, ale Izrael jak już wygrał to starać się w tym roku nie musi. ("Spokojnie, on zawsze płacze, przy każdej balladzie płacze" ~Orzech 2019)
:norway: Miła radiówka, wstawki tego łysego gościa trochę ją wyróżniają spośród innych, ale ogólnie jest po prostu poprawnie.
:unitedkingdom: Kiedyś mi się to nawet podobało, ale to jeszcze było zanim w ogóle wszystkie piosenki były znane, teraz jest mi zupełnie obojętne.
:iceland: O dziwo LECIUTKO zmieniłam zdanie na temat tego występu. Dalej nie cierpię tego gatunku muzyki i darcia się, ale coś w tym jest. Jednak raczej nie chcę mieć tego na podium.
:estonia: To się zrobiło kłopotliwe, facet nie ma takiego tragicznego głosu, jednak sama piosenka jest beznadziejna.
:belarus: Dziewczyna bardzo dobrze sobie radzi na scenie, no ale kolejna taka sobie radiówka jakich wiele (tak, jestem bardzo cięta na radiówki odkąd ich liczba zaczęła niepokojąco wzrastać z każdym rokiem).
:azer: Te roboty są dziwne i dla mnie zupełnie niepotrzebne, nie rozumiem fenomenu tego stagingu i ten piskliwy momentami wokal też mi się jakoś niezbyt podoba.
:france: Nie mam tu dużo do powiedzenia, dalej szoruje u mnie dno rankingu, a tego rzekomomego przekazu nie kupuję.
:italy: Lepiej brzmi w wersji studyjnej, niż na żywo, ale trzeba Mahmoodowi oddać, że ma dobry kontakt z publicznością, bardzo fajnie to klaskanie wyszło.
:serbia: Bardzo dobry wokal, ale mój zachwyt tą piosenką już nieco opadł. Mimo to utrzymuję duży plus za język serbski (bardzo lubię języki słowiańskie, więc wiecie...)
:switzerland: Chyba minimalnie lepiej wyszło, niż w półfinale, ale nie jestem pewna co do podium.
:australia: Cały czas się zastanawiałam, kiedy spadnie z tego kija tym samym przegrywając z grawitacją, wbrew własne piosence. Albo zderzy się jedną z tych w czarnych sukienkach (chyba nieomal tak się stało, albo mi się wydawało).
:spain: W sumie mam nadzieję, że Hiszpania będzie nieco wyżej, niż na dnie tabeli, miło się na koniec to oglądało.

Moje top:
1. :netherlands: Holandia
2. :albania: Albania
A co do reszty to mam tak ambiwalentny stosunek (albo ich nie cierpię), że nie potrafię ich jakkolwiek uszeregować, więc dalsza kolejność mi wisi. Byle Francja i Australia nie były za blisko.


Matula się zbuntowała jak zobaczyła Conchitę w tym osobliwym stroju, więc (całe szczęście) tego jakże cudownego występu nie widziałam. A Madonna też nie wiem po cholerę tam jest, ni w pięć ni w dziewięć. Zresztą wszystkie te gościnne występy to takie zapchajdziury, mogliby się pośpieszyć z tymi wynikami :/
Poland
Poland
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 789
Płeć : Male
Wiek : 32
Skąd : Małopolska

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (FINAŁ) - Page 3 Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (FINAŁ)

Nie 19 Maj - 0:10
Moim zdaniem Izrael właśnie przebił Szwecję z 2016 roku pod kątem organizacji. Gratulacje!
avatar
magou
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 129

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (FINAŁ) - Page 3 Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (FINAŁ)

Nie 19 Maj - 0:18
Niepokojąco wysoko Rosja u jury póki co.
I zaczyna się Szwedzkie pompowanie. Mam nadzieję że televoting ich położy.
OMG beznadziejne pkt polskiego juuury. Zero dla Włoch zero Holandia, a 12 baba na kiju.

North Macedonia= nowa nazwa kraju=polityka
avatar
Charmoiselle
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 38
Wiek : 27

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (FINAŁ) - Page 3 Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (FINAŁ)

Nie 19 Maj - 0:30
Oni chyba sobie jaja robią z tą Macedonią.
avatar
magou
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 129

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (FINAŁ) - Page 3 Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (FINAŁ)

Nie 19 Maj - 0:42
Dobija mnie faworyzowanie Szwecji. Nikt mi nie powie że to nie ma powiązań z wytwórniami muzycznymi
avatar
magou
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 129

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (FINAŁ) - Page 3 Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (FINAŁ)

Nie 19 Maj - 1:01
Brawo televoting!!! Szwecja rozjechana

Brawo polski televoting!
Widzowie mają lepszy gust niż nasze jury, dlatego nie ma co się dziwić że wybierają taki kit do preselekcji

Holandia super!
Norwegia wygrała televoting? Też super!
Wysoko Szwajcaria super!
Włochy drugie super!

"Music first said Duncan"


Ostatnio zmieniony przez magou dnia Nie 19 Maj - 1:05, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Charmoiselle
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 38
Wiek : 27

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (FINAŁ) - Page 3 Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (FINAŁ)

Nie 19 Maj - 1:02
MOGĘ SPAĆ SPOKOJNIE (i Orzech też).

Nie rozumiem tylko skąd się ta Macedonia wzięła, bo że Szwecja co roku jest pompowana przez jury to nic nowego.
avatar
magou
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 129

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (FINAŁ) - Page 3 Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (FINAŁ)

Nie 19 Maj - 1:09
Północna Macedonia chciałbym przypomnieć to po raz a po dwa tak są witani nowi uczestnicy. To z daleka zalatuje polityczną jazdą. Cieszmy się że wygrała Holandia, a widzowie po raz kolejny kopneli Szwecję. Świetnie

A no i co? Nie było Repleya Fuego 😁
Największe rozczarowanie? 7pkt CZECH to była grabież
avatar
Charmoiselle
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 38
Wiek : 27

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (FINAŁ) - Page 3 Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (FINAŁ)

Nie 19 Maj - 1:15
magou napisał:Północna Macedonia chciałbym przypomnieć to po raz a po dwa tak są witani nowi uczestnicy. To z daleka zalatuje polityczną jazdą. Cieszmy się że wygrała Holandia, a widzowie po raz kolejny kopneli Szwecję. Świetnie

A no i co? Nie było Repleya Fuego 😁
Największe rozczarowanie? 7pkt CZECH to była grabież

Wiem, skrót myślowy (i godzina).

Występ Duncana na koniec był chyba najlepszy ze wszystkich jego dotychczasowych, prawie sama się popłakałam.

Moim największym rozczarowaniem było dosyć niskie miejsce Albanii. Za to troszeczkę się uśmiałam z 0 punktów dla Niemiec, chociaż samych dziewczyn trochę żal.
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1582
Płeć : Male
Wiek : 22

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (FINAŁ) - Page 3 Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (FINAŁ)

Nie 19 Maj - 1:16

.....................................


EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (FINAŁ) - Page 3 Laura-poldvere-laura
avatar
magou
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 129

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (FINAŁ) - Page 3 Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (FINAŁ)

Nie 19 Maj - 1:20
Kurcze gdyby nie Rosja trafiłbym TOP3. Ajjj

2pkty szok!? Masakra to już kolejny raz z tymi małymi punktami...coż takie życie.
1pkt zabrakło Litwie, ja pie....
Aleks
Aleks
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Murzita

Liczba postów : 946
Płeć : Male
Wiek : 21
Skąd : TiViland

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (FINAŁ) - Page 3 Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (FINAŁ)

Nie 19 Maj - 1:23
Może zacznę wyjątkowo nie od zwycięzcy - :macedonia: TAMARA, JESTEM Z CIEBIE PROUD! BYŁAŚ NIESAMOWITA, DAŁAŚ CZADU DZIEWCZYNO! Serce Serce Serce

:netherlands: Duncan, serdeczne gratulacje za zwycięstwo - "Arcade" to genialna piosenka, też jestem z Ciebie proud! Serce

:cyprus: Tamta moja kochana niestety 15 - ta... Ale cóż... I tak jestem z Ciebie proud, kochana! "Replay" i 4 SMSy na zawsze w moim sercu! Serce

:sanmarino: Serhat, cieszę się, że poprawiłeś swój wokal i dziś było o wiele lepiej! 20. miejsce zasłużone! Uśmiech

Wyniki oprócz paru nieporozumień - (np. Leonora na 12 - tym miejscu... To powinno odpaść w semi, no sorry...) - to bardzo dobre wyniki, gratuluję wszystkim wykonawcom i widzimy się w :netherlands: Holandii! Uśmiech

Na koniec tylko przeproszę za mój bardzo osobisty i wyjątkowo nieformalny styl wypowiedzi - emocje sięgają zenitu, więc mam nadzieję, że ten jeden raz mi to wybaczycie! Szeroki uśmiech
mercator
mercator
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 519
Płeć : Male
Skąd : Stalowa Wola

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (FINAŁ) - Page 3 Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (FINAŁ)

Nie 19 Maj - 1:26
Łosoś napisał:11 MIEJSCE...

2 PUNKTÓW BRAKŁO.

https://eurovision.tv/event/tel-aviv-2019/first-semi-final

Ale przynajmniej po równo, bo 60 pkt od widzów i 60 od jury :twisted: :twisted: :twisted:
Sponsored content

EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (FINAŁ) - Page 3 Empty Re: EUROWIZYJNIE FORUM LIVE: 64. Konkurs Piosenki Eurowizji (FINAŁ)

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach