Eurowizja 2024: Forum Fanów Konkursu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

eurowizja - Uczestnicy ESC 2017: kolejność występów  Empty Uczestnicy ESC 2017: kolejność występów

Pią 3 Mar - 21:08
OFICJALNA KOLEJNOŚĆ WYSTĘPÓW - #EUROWIZJA 2017

I PÓŁFINAŁ

PIERWSZA POŁOWA

01. :sweden: Szwecja: Robin Bengtsson - "I Can't Go On"
02. :georgia: Gruzja: Tako Gachechiladze - "Keep the Faith"
03. :australia: Australia: Isaiah - "Don't Come Easy"
04. :albania: Albania: Lindita - "World"
05. :belgium: Belgia: Blanche - "City Lights"
06. :montenegro: Czarnogóra: Slavko Kalezić - "Space"
07. :finland: Finlandia: Norma John - "Blackbird"
08. :azer: Azerbejdżan: Dihaj - "Skeletons"
09. :portugal:Portugalia: Salvador Sobral - "Amar Pelos Dois"

DRUGA POŁOWA

10. :greece: Grecja: Demy - "This Is Love"
11. :poland: Polska: Kasia Moś - "Flashlight"
12. :moldova: Mołdawia: SunStroke Project - Hey Mamma!
13. :iceland: Iceland: Svala - "Paper"
14. :czech: Czechy: Martina Bárta - "My Turn"
15. :cyprus: Cypr: Hovig - "Gravity"
16. :armenia: Armenia: Artsvik - Fly With Me
17. :slovenia: Słowenia: Omar Naber - "On my way"
18. :latvia: Łotwa: Triana Park - "Line"


II PÓŁFINAŁ

PIERWSZA POŁOWA

01. :serbia: Serbia: Tijana Bogićević - "In Too Deep"
02. :austria: Austria: Nathan Trent - "Running On Air"
03. :russia: Rosja: Yulia Samoilova - "Flame Is Burning"
04. :macedonia: Macedonia: Jana Burčeska - "Dance Alone"
05. :malta: Malta: Claudia Faniello - "Breathlessly"
06. :romania: Rumunia: Ilinca feat. Alex Florea - "Yodel It!"
07. :netherlands: Holandia: O'G3NE - "Lights and Shadows"
08. :hungary: Węgry: Joci Pápai - "Origo"
09. :denmark: Dania: Anja Nissen - "Where I Am"
10. :ireland: Irlandia: Brendan Murray - "Dying To Try"

DRUGA POŁOWA

11. :sanmarino: San Marino: Valentina Monetta & Jimmie Wilson - "Spirit Of The Night"
12. :croatia: Chorwacja: Jacques Houdek - "My Friend"
13. :norway: Norwegia: Jowst feat. Aleksander Walmann - "Grab the Moment"
14. :switzerland: Szwajcaria: Timebelle - "Apollo"
15. :belarus: Białoruś: NAVI - "Historyja majho žyccia"
16. :bulgaria: Bułgaria: Kristian Kostov - "Beautiful Mess"
17. :lithuania: Litwa: Fusedmarc - "Rain Of Revolution"
18. :estonia: Estonia: Koit Toome & Laura – "Verona"
19. :israel: Izrael: Imri - "I Feel Alive"


Ostatnio zmieniony przez Yngwie dnia Wto 4 Kwi - 20:25, w całości zmieniany 18 razy
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

eurowizja - Uczestnicy ESC 2017: kolejność występów  Empty Re: Uczestnicy ESC 2017: kolejność występów

Pią 3 Mar - 21:15
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

eurowizja - Uczestnicy ESC 2017: kolejność występów  Empty Re: Uczestnicy ESC 2017: kolejność występów

Pią 31 Mar - 11:06
Już jest kolejność występów Polska wystąpi jako 11 po Grecji i przed Mołdawią. Pierwszy półfinał otworzy Szwecja a zamknie Łotwa.

Co do polskiej pozycji, od wprowadzenia dwóch półfinałów w 2008 roku z tej pozycji awansowały tylko 2 kraje z pierwszego półfinału (Białoruś 2013 - Alona Łanska - „Solayoh” (7) / Cypr 2016 - Minus One - "Alter Ego" (8) ).

W drugim półfinale z tej pozycji awansowały 4 kraje (Azerbejdżan 2015 - Elnur Hüseynov - „Hour of the Wolf (10) / Armenia 2013 - Dorians - „Lonely Planet” (7) / Szwecja 2012 - Loreen - „Euphoria” (1) / Chorwacja 2008 - Kraljevi Ulice & 75 Cents - „Romanca” (4) ).

Podsumowując z obu półfinałów na 18 startów awansowało 6 piosenek co daje ok. 33% skuteczność. (I półfinał - 22%, II półfinał - 44%).

http://www.eurovision.tv/page/news?id=262082

~ kolejność występów półfinał I



~ kolejność występów półfinał II


.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Yngwie / admin
Yngwie / admin
Administrator
Administrator
Liczba postów : 1465
Płeć : Other / Decline to state
https://eurowizyjnie.forumpolish.com

eurowizja - Uczestnicy ESC 2017: kolejność występów  Empty Re: Uczestnicy ESC 2017: kolejność występów

Pią 31 Mar - 11:41
dlaczego to Oh shit ze Słowenii dali na 17 pozycji a nas na 2 pozycji drugiej połówki czyli 11? nie fair. protestuję

.....................................


Autor powyższego posta: Yngwie
Justi
Justi
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 49

eurowizja - Uczestnicy ESC 2017: kolejność występów  Empty Re: Uczestnicy ESC 2017: kolejność występów

Pią 31 Mar - 11:51
No cóż, Kasia występuje jako druga w drugiej połowie. Mogło być lepiej , no ale miejsce jak dla mnie jest ok. Teraz wszystko w rękach Kasi i osób odpowiedzialnych za jej występ. Jeżeli wszystko będzie tak jak być powinno to o awans jestem spokojna.
IgorBielak
IgorBielak
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 141

eurowizja - Uczestnicy ESC 2017: kolejność występów  Empty Re: Uczestnicy ESC 2017: kolejność występów

Pią 31 Mar - 12:59
Kurczę :/ Czego Słowenia tak późno :/ Mogliby nas tam dać. Martwię się coraz bardziej o awans. Będzie ciężko, dużo piosenek spokojnie może awansować.
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 912
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

eurowizja - Uczestnicy ESC 2017: kolejność występów  Empty Re: Uczestnicy ESC 2017: kolejność występów

Pią 31 Mar - 13:16
Słaba ta nasza pozycja. :/ Myślałem, że po zeszłorocznej 2. pozycji teraz nas wcisną dalej... No trudno. Fakt, że rzeczywiście powinniśmy zamienić się miejscami ze Słowenią. Choć i tak Oh shit "On My Way" nawet z 17. pozycji ma mierne szanse na awans. Na plus to, że :latvia: Łotwa zamyka 1 półfinał, więc awans jest już pewny (<3) oraz to, że :australia: i :sweden: tak wcześnie się zaprezentują. Jeśli chodzi o pozycje w drugiej grupie to nie wiem kto wymyślił, żeby dać Oh shit "I Feel Alive" na końcu, niestety będzie się raczej trzeba z tym ścierwem męczyć też w finale. Dalej dałbym również :macedonia:.
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1582
Płeć : Male
Wiek : 22

eurowizja - Uczestnicy ESC 2017: kolejność występów  Empty Re: Uczestnicy ESC 2017: kolejność występów

Pią 31 Mar - 13:40
Czarnogóra po 5 balladach Szeroki uśmiech ... Latające Kuce górą :twisted: :twisted:

.....................................


eurowizja - Uczestnicy ESC 2017: kolejność występów  Laura-poldvere-laura
iguś
iguś
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Manjola

Liczba postów : 912
Płeć : Male
Wiek : 24
Skąd : jasamtisiveronika

eurowizja - Uczestnicy ESC 2017: kolejność występów  Empty Re: Uczestnicy ESC 2017: kolejność występów

Pią 31 Mar - 13:44
Od kiedy :sweden: i :belgium: to ballady? :P Tę drugą można pod tę grupę na upartego podpiąć, ale tę pierwszą już nie. Wink
Łosoś
Łosoś
Moderator
Moderator
Klan : Manjola

Liczba postów : 1582
Płeć : Male
Wiek : 22

eurowizja - Uczestnicy ESC 2017: kolejność występów  Empty Re: Uczestnicy ESC 2017: kolejność występów

Pią 31 Mar - 13:45
Dobra po 4 Wink . ale potem jest Finlandia , może latający Slavko pozostanie w głowach widzów (jestem tego pewien Uśmiech ) . Szwecja nr 1... marzy mi się Flop Szwecji jak Magdy Tul w 2011 <3 ... Numer 11 .. występuje po Oh shit czyli trashpopie z Grecji , a przed Mołdawią po której nic nie można sie spodziewać .. potem nie ma zbytnio niezwykłych piosenek , obawiam się czy Islandia nie odbierze nam punktów. Ogółem jest OK , czekam na 9 Uśmiech
monkeyy
monkeyy
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 85

eurowizja - Uczestnicy ESC 2017: kolejność występów  Empty Re: Uczestnicy ESC 2017: kolejność występów

Pią 31 Mar - 18:36
EBU wystawiło na ostatnich i przedostatnich pozycjach takie piosenki i wykoniania (tak, o tobie piszę Agnese Rakovska), że jeśli one awansują, to już będzie można być w przyszłych latach pewnym, że ostatni wchodzą Uśmiech

Największymi beneficjantami moim zdaniem Bułgaria i Armenia, nie ma po nich piosenek do zapamiętania.
IgorBielak
IgorBielak
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 141

eurowizja - Uczestnicy ESC 2017: kolejność występów  Empty Re: Uczestnicy ESC 2017: kolejność występów

Pią 31 Mar - 22:52
Kurczę trochę mi szkoda :(. Uważam "Flashlight" za jedną z najlepszych naszych propozycji. Uwielbiam Kasię, jest świetna. Zabawna utalentowana i życzliwa. Naprawdę mocno trzymam za nią kciuki i będzie mi szkoda gdyby nie weszła do finału. Niestety nie mamy krajów, które zazwyczaj na nas głosują, a nasz półfinał jest mocny. Szkoda, że nie jesteśmy w drugim.
Qweir
Qweir
Użytkownik
Użytkownik
Liczba postów : 26
Płeć : Male

eurowizja - Uczestnicy ESC 2017: kolejność występów  Empty Re: Uczestnicy ESC 2017: kolejność występów

Pią 31 Mar - 23:31
IgorBielak napisał:Kurczę trochę mi szkoda :(. Uważam "Flashlight" za jedną z najlepszych naszych propozycji. Uwielbiam Kasię, jest świetna. Zabawna utalentowana i życzliwa. Naprawdę mocno trzymam za nią kciuki i będzie mi szkoda gdyby nie weszła do finału. Niestety nie mamy krajów, które zazwyczaj na nas głosują, a nasz półfinał jest mocny. Szkoda, że nie jesteśmy w drugim.
Nie narzekać. Pozycja wcale nie jest taka zła. Jakoś Michał zgarniał punkty od prawie wszystkich krajów w televotingu więc jak występ będzie świetny to nie ma się o co bać. Cieszmy się że nie jesteśmy w pierwszej połowie gdzieś na początku chociaż poprzednia edycja udowadnia że i z tamtych pozycji można awansować z niezłych miejsc.
Aro
Aro
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Eurofan

Liczba postów : 856
Płeć : Male
Wiek : 27
Skąd : Krk/ck

eurowizja - Uczestnicy ESC 2017: kolejność występów  Empty Re: Uczestnicy ESC 2017: kolejność występów

Sob 1 Kwi - 0:07
Pozycja jak pozycja, mnie bardziej cieszy sąsiedztwo. Jest spore prawdopodobieństwo, że możemy przyćmić zarówno :greece: jak i :moldova:.
A ogólnie dziwi mnie ustawienie koło siebie :georgia: :australia: i :albania: - trzy ballady zaraz na początku. Do tego potem :belgium: , której też do umpa-umpa daleko... Slavko rozkręci towarzystwo xD I oczywiście razi odległe miejsce Słowenii, ale to jest na tyle marne, że pozycja nawet tego nie uratuje.
A co do drugiego półfinału to nie wiem co za geniusz stwierdził, żeby jedne z najbardziej syfiastych piosenek wystepowały zaraz po sobie - mówię tutaj o pozycjach 8-12. A gdyby nie :netherlands: to o zgrozo, jeszcze dwa koszmarki by doszły. Tutaj też nie pasuje mi przedostatnie miejsce.

Jednak to tylko pozycje startowe, przy dobrym występie i piosence awans jest możliwy z każdej pozycji.
Daniell
Daniell
Użytkownik
Użytkownik
Klan : Labadziara

Liczba postów : 594
Płeć : Male
Wiek : 28

eurowizja - Uczestnicy ESC 2017: kolejność występów  Empty Re: Uczestnicy ESC 2017: kolejność występów

Sob 1 Kwi - 11:50
monkeyy napisał:EBU wystawiło na ostatnich i przedostatnich pozycjach takie piosenki i wykoniania (tak, o tobie piszę Agnese Rakovska), że jeśli one awansują, to już będzie można być w przyszłych latach pewnym, że ostatni wchodzą Uśmiech

Podepnijmy to pod Prima Aprillisowy żart xD
Sponsored content

eurowizja - Uczestnicy ESC 2017: kolejność występów  Empty Re: Uczestnicy ESC 2017: kolejność występów

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach